Wybory parlamentarne do Sejmu i Senatu - wyniki

Wybory parlamentarne do Sejmu i Senatu – wyniki

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki ze 828 (100%) obwodowych komisji wyborczych z okręgu nr 22. Wyniki prezentują się następująco: 

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KUCHCIŃSKI Marek Tadeusz 61 262
SCHMIDT-RODZIEWICZ Anna Katarzyna 26 246
URUSKI Piotr Marcin 20 740
BABINETZ Piotr Mieczysław 13 360
PIOTROWICZ Stanisław 10 293
ŚNIEŻEK Adam Walenty 11 260
PILCH Piotr 6 170
PAMUŁA Teresa 12 905
PAWLUŚ Adam 6 763
CHRZAN Tadeusz 11 177
PODHALICZ Lucyna 6 072
ŁUKASZYK Dorota 4 470
DROZD Adam Tomasz 2 659
JĘDRUCH Ryszard 3 517
PERS Grzegorz Stanisław 5 502
PIESZCZOCH Robert 4 921
BRIL Joanna Katarzyna 4 088
POCAŁUŃ Alicja Anna 2 253
BURBEŁO Joanna Maria 658
GUZIK Andrzej 4 788
KUROWSKA Maria Stanisława 18 936
KRAWIEC Daniel Stanisław 9 448

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

FRYDRYCH Joanna Zofia 18 623
RZĄSA Marek Zdzisław 10 555
BLECHARCZYK Wojciech Aleksander 9 090
SZKOŁA Józef 3 230
WOŚ Adam 1 821
SAWICKA Ewa Stefania 2 403
PIKUL Antoni Stanisław 4 458
BALON Barbara Maria 1 144
ZYCH Jan Władysław 806
HOLCMAN Iwona Janina 1 747
KARAŚ Roman Władysław 315
RYZNAR Marian Jerzy 4 352
KŁAK Krzysztof Józef 666
SŁOWIK Maria Anna 286
JUREK Michał Albert 328
WOTA Krzysztof Adam 264
KOSTKA Grażyna Dorota 300
KNAP Marzena Karolina 217
BIAŁY Tomasz 508
ZAWOJSKA Izabela Krystyna 261
WOJAKOWSKI Dariusz Wojciech 172
ZADWORNY Waldemar 700

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

RYDZIK Łukasz Michał 10 391
ZAJDEL Gabriel Jerzy 3 011
MACKIEWICZ-ROSSMANITH Kamila 1 843
JAGUSTYN Janusz Andrzej 610
PIOTROWSKA Kamila Helena 990
FIC Patryk Beniamin 1 227
CIWONIUK Marzena Mieczysława 214
RYCZAN Dominik Łukasz 202
GORCZYCA Iwona 978
BOGUSZ Adam 399
KUROPATWA Dagmara Sylwia 387
WEŁYCZKO Zbigniew 184
BARAN Ewa Aneta 488
WOŚ Wiesław Adam 435
ŻÓŁKOŚ Grzegorz Stanisław 282
KRUKAR Radosław Zbigniew 229
ŚWIEBODA Monika 261
PIELA Mirosław Józef 194
ITNER Halina Bożena 97
ŚWIEBODA Sebastian Rafał 105
STEBNICKI Łukasz 261
WOJNAROWSKI Piotr Marcin 789

POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

KASPRZAK Mieczysław 11 363
MERCIK Aleksander 2 563
ZADWORNY Zdzisław 2 879
DACHNOWICZ Małgorzata Krystyna 1 654
HOŁYSZKO Janusz Marek 1 834
KISZKA Zbigniew Wojciech 1 637
BOJKO Zbigniew Andrzej 421
MAŁECKA Barbara Danuta 985
KONOPKA Marek Zbigniew 798
SAWIŃSKI Krzysztof Jan 886
ZALESZCZUK Anna Maria 567
FAL Sabina Anna 869
BARADZIEJ Iwona Teresa 428
HOŁOWACZ Bogumiła Stanisława 322
BARAŃSKI Janusz Jacek 373
KOBIAŁKA-BANYŚ Emilia Alina 353
ZARYCHTA Ryszard 369
HORBACZ Małgorzata 304
FEDACZYŃSKA Maria Stanisława 257
PASTUSZCZAK Marek 305
SOKÓŁ Marek Zbigniew 597
FRANCZAK Stanisław 891
RAZEM 30 655

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

ZAPAŁOWSKI Andrzej Tomasz 12 579
BERKOWICZ Adam Roman 4 749
KRĘŻAŁEK Kazimierz Zygmunt 644
STADNICKI Robert Stanisław 883
ZYCH Małgorzata 1 250
KRZANOWSKI Jan Franciszek 553
SZWED Michał 894
ZIELIŃSKI Janusz Jan 827
FILIP Tomasz Rafał 645
DUDZIŃSKA-SOBOLEWSKA Grażyna Henryka 216
WOJTUCH Ryszard Jan 251
NADBRZESKA Jadwiga Anna 133
SIKORA Aleksandra Justyna 408
HRYSIO Marlena Emilia 232
DYGUŁA Aleksander 185
PERŻYŁO Anna Maria 168
DULĘBA Witold Aleksander 271
ANTOCHÓW Joanna 160
SOBOLEWSKI Zdzisław 202
GOLBA Paweł Kamil 626
BOCHNIA Ewelina 316
ZUCHOWSKI Jan Maria 423

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj