Jarmark Adwentowy w Sanoku. Zgłoś swój udział!

Jarmark Adwentowy w Sanoku. Zgłoś swój udział!

W wielu polskich miastach są organizowane Jarmarki Bożonarodzeniowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Także turyści, odwiedzający takie ośrodki w czasie trwania jarmarków, upowszechniają dobrą opinię o nich. Chcielibyśmy, by w grudniu, w okresie przedświątecznym także Rynek w Sanoku rozbłysnął światłem i tętnił życiem.

 

Jeżeli masz talent, tworzysz ozdoby, bombki, stroiki, upominki zgłoś się do nas i weź udział w Jarmarku Adwentowym. Zachęcamy też twórców wypieków świątecznych i wyrobów garmażeryjnych. Zapraszamy organizacje pozarządowe. Spotkajmy się na sanockim rynku dn. 13 grudnia br.!

Planujemy festiwal potraw świątecznych oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych, m.in. warsztaty przygotowania ozdób choinkowych, spotkania kolędowe „przy herbatce” w przylegających do Rynku lokalach gastronomicznych,czy pokazy filmowe w BWA.
Zapraszamy rękodzielników, twórców ozdób świątecznych, gestorów, twórców wypieków świątecznych i wyrobów garmażeryjnych do zgłaszania uczestnictwa w JARMARKU ADWENTOWYM na Rynku w Sanoku w dniach 13-14 grudnia br.
Zgłoszenia przyjmujemy osobiście w pok. 63 UM, ul. Rynek 1, pod nr tel. 13-46-52-884 i e-mailem: anna.jurczyszyn@um.sanok.pl do  29 listopada 2019 r.

Regulamin uczestnictwa – POBIERZ

Formularz zgłoszeniowy – POBIERZ

um

Jarmark Adwentowy w Sanoku. Zgłoś swój udział!

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj