Działania SANITAS docenione przez Włodarzy Powiatu Brzozowskiego

Działania Sanitas docenione przez włodarzy Powiatu Brzozowskiego

Wczoraj (17.10.2019), miało miejsce ważne wydarzenie. Powiat Brzozowski uhonorował sanoczankę, Annę Nowakowską oraz Stowarzyszenie Sanitas tytułem Zasłużonego dla Powiatu Brzozowskiego.

– W imieniu swoim i całej ekipy Stowarzyszenia, chciałam ogromnie podziękować za tak prestiżowe wyróżnienie. Od lat naszą największą satysfakcją jest uśmiech i radość osób toczących największą walkę w swoim życiu. Wierzymy, że tak właśnie zmienia się świat, dobrymi uczynkami, czasem ciepłym słowem, uściskiem dłoni, nadzieją na lepsze jutro.
Mimo wszystko takie wyróżnienie daje ogromną motywację do dalszej charytatywnej pracy, przede wszystkim w tych trudnych momentach naszych działań – skomentowała wyróżnienie Anna Nowakowska.

– To pokazuje również, że wsparcie osób z chorobą nowotworową jest ważne dla Władz Powiatu Brzozowskiego, a ich problemy i potrzeby są dostrzegane. Daje nam to nadzieję, że coraz więcej uda nam się zdziałać, że profilaktyka będzie szeroko promowana a komfort leczenia i życia pacjentów na coraz wyższym poziomie. Na ten sukces pracowało mnóstwo osób i nie sposób ich wszystkich wymienić. Chciałabym na pewno podziękować Dyrekcji i Personelowi Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie, za współpracę i otwartość na nasze, czasem szalone pomysły, wszystkim Sponsorom bez których, niewiele udało by się zdziałać, oraz całej ekipie Sanitas i wolontariuszom wspierającym, poświęcającym swój wolny czas, siły i energię od tylu już lat. To sami wyjątkowi ludzie, jestem dumna, że tworzymy to razem, stojąc na straży zdrowia, życia i lepszego jutra pacjentów. Dziękujemy całej Kapitule za dostrzeżenie i docenienie naszej działalności – zakończyła wzruszona sanoczanka.

 

Fotogaleria: Joanna Cieślak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj