Tadeusz Pióro będzie pełnił obowiązki dyrektora szpitala - komunikat Rzecznika prasowego Urzędu Marszałkowskiego

Tadeusz Pióro będzie pełnił obowiązki dyrektora szpitala – komunikat Rzecznika prasowego Urzędu Marszałkowskiego

KOMUNIKAT WS. DYREKTORA KLINICZNEGO SZPITALA NR 1 W RZESZOWIE

Zarząd województwa podkarpackiego przyjął dziś rezygnację Witolda Wiśniewskiego z funkcji dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. Dyrektor odchodzi za porozumieniem stron z dniem 19. listopada.

Jednocześnie zarząd powierzył obowiązki dyrektora tej placówki Tadeuszowi Pióro, który w latach 2013-2014 był członkiem zarządu województwa odpowiedzialnym za kwestię ochrony zdrowia. Ostatnio pracował w tym szpitalu jako pełnomocnik dyrektora. Tadeusz Pióro będzie pełnił obowiązki aż do rozstrzygnięcia konkursu, który wyłoni nowego dyrektora szpitala.

Tomasz Leyko

Rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Podkarpackiego

7 KOMENTARZE

  1. […] Tadeusz Pióro był doświadczonym samorządowcem, radnym Sejmiku Województwa Podkarpackiego, członkiem Zarządu Województwa Podkarpackiego, w latach 2014 – 2018 pełnił funkcję burmistrza miasta Sanoka. Ukończył studia na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego. Był zastępcą dyrektora Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sanoku, następnie dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzozowie i równolegle Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Brzozowie. Pod koniec ubiegłego roku został p.o. dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj