Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna dzielnica, bezpieczna miejscowość -debaty w Sanoku i Mrzygłodzie

 

Zapraszamy mieszkańców powiatu sanockiego, w szczególności dzielnic Posada i miejscowości Mrzygłód, na debaty społeczne pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna dzielnica, bezpieczna miejscowość”.

Debata w Sanoku w dzielnicy Posada odbędzie się 28 listopada br. o godz. 16, natomiast w Mrzygłodzie 2 grudnia br. o godz. 10.30.

Serdecznie zapraszamy na debaty społeczne, które odbędą się w powiecie sanockim. 28 listopada br. odbędzie się debata społeczna pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie-możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna dzielnica, bezpieczna miejscowość”, poświęcona tematyce bezpieczeństwa i zagrożeń na dzielnicy Posada (debata ewaluacyjna), natomiast w dniu 2 grudnia br., podobna debata odbędzie się w miejscowości Mrzygłód.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, przy współpracy z Domem Seniora w Mrzygłodzie oraz Spółdzielnią Mieszkaniową Autosan. Wszyscy zainteresowani tematem, nie tylko mieszkańcy wymienionej dzielnicy oraz miejscowości, mogą wziąć udział w spotkaniu, aby przedstawić swoje oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa i zagrożeń, na jakie są narażeni.

Debata ewaluacyjna dla mieszkańców osiedla Posada odbędzie się 28 listopada br. o godz. 16, w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej Autosan w Sanoku, ul. Robotnicza 19. Natomiast debata dla mieszkańców Mrzygłodu odbędzie się 2 grudnia br. o godz. 10.30 w Domu Seniora w Mrzygłodzie.

W debatach udział wezmą przedstawiciele samorządów, radni, a także delegaci instytucji, których praca jest związana z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Spotkanie pozwoli na wymianę informacji na linii społeczeństwo-Policja, oraz poznanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w kwestii wzajemnej komunikacji i działań na rzecz bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami, do udziału w powyższych debatach.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj