Samuraje jadą na Mistrzostwa Polski w Kickboxingu

12:21:13

W dniach 07-08.2019 w Starachowicach odbędą się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Oriental Rules (junior, senior) oraz MP kick light (mastres). Formuła Oriental Rules charakteryzuje się możliwością zadawania ciosów łokciami oraz klinczy i podcinania rywala na co zwracają sędziowie uwagę przy punktowaniu.

 

 

Po raz pierwszy w historii w Mistrzostwach Polski w Oriental Rules wezmą udział zawodnicy Samuraj Trans-San Sanok – Kamil Rościński (senior 67 kg) Adam Tutak (junior Starszy 86 kg) Miłosz Baran (junior starszy 67 kg).

Po sukcesach w mistrzostwach Polski w  formule K-1 Rules w których Samuraj Trans-San Sanok został drużynowo BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI zdobywając 3 złote 1 srebrny i 1 brązowy medal oraz formule Low-Kick w której Miłosz Baran i Adam Tutak zostali Mistrzami Polski przyszedł czas na sukcesy międzynarodowe i na ringu zawodowym – przypomnijmy że w tym roku zawodowym mistrzem Polski w formule K-1 Rules został Kami Rościński natomiast Miłosz i Adam wywalczyli indywidualnie Puchary Świata w swoich kategoriach wagowych w Budapeszcie oraz również na Węgrzech sięgnęli po srebrny i brązowy medal Mistrzostw Europy w formule K-1 Rules.

Decyzję o starcie podjęto ponieważ we wrześniu z przyczyn osobistych Kamila i zdrowotnych Adama zmuszeni byliśmy zmuszeni odpuścić wyjazd do Czeskiej Pragi na Puchar europy więc chcieliśmy zakończyć rok startem a przy okazji liczymy że uda się odnieść kolejne sukcesy i zgarnąć tytuły MP w 3 formule kickboxingu co zaznaczyło by pełną dominację zawodników Samuraja w swoich kategoriach wagowych w  Polsce.

esw