Przychodnie powinny zostać miejskie. Spotkanie burmistrza z mieszkańcami dzielnicy Błonie

10:21:57

4 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku odbyło się spotkanie z mieszkańcami dzielnicy Błonie. Pomimo listu otwartego rodziców dzieci zarażonych salmonellą z żądaniami spotkania się z burmistrzem Tomaszem Matuszewskim żaden z rodziców nie pojawił się na nim. Pytanie jak ta sytuacja ma się do treści listu?

Rodzice domagają się spotkania, ale kiedy spotkanie jest organizowane, nie przychodzą.

 

Burmistrz podczas spotkania mówił o najważniejszych inwestycjach zrealizowanych w 2019 r. w dzielnicy. Przedstawił też sytuację CRiS-u. Jednym z ostatnich punktów była trudna sytuacja związana z zagospodarowywaniem odpadów komunalnych i podwyżkami cen.

Jedno z pytań zaniepokojonego mieszkańca dotyczyło pogłosek o rzekomym zespoleniu przychodni miejskiej na Błoniach ze szpitalem powiatowym. Burmistrz odpowiedział, że będzie dbał o infrastrukturę miejską i tym samym o przychodnię, która jest naprawdę na wysokim poziomie. Na dzień dzisiejszy nie bierze takiego rozwiązania pod uwagę.

Przekazał też informację, że od personelu tejże przychodni wpłynęło pismo z prośbą, by nie włączać przychodni w strukturę szpitala.

mn

3 KOMENTARZE

  1. Matuszewski chyba jest cudotwórcą! Tłumy za nim jak za Kaszpirowskim. Czy to prawda, że jego spojrzenie leczy? Widząc trollowe wpisy śmiem podejrzewać że tak! Panie Burmistrzu może rzeczywiście seans z rodzicami chorych dzieci? Może uleczy to ich z braku logicznego myślenia?

Comments are closed.