Wybite szyby, przebite opony, farba na masce - interwencja

Wybite szyby, przebite opony, farba na masce – interwencja

 

Do naszej redakcji zgłosił się czytelnik z prośbą o interwencję, w związku z aktem wandalizmu, który go dotknął. W noc sylwestrową pod Domem Ludowym w Zahutyniu został zniszczony jego samochód.

– Zwracam się z uprzejmą prośbą o poruszenie interwencji na łamach waszego pisma w sprawie w której jestem poszkodowanym. Uczestniczyłem w balu sylwestrowym organizowanym odpłatnie w Domu Ludowym w Zahutyniu wraz z małżonką i znajomymi, zabawa przebiegała w bardzo dobrym nastroju, ale to co mnie spotkało dnia następnego w Nowy Rok i kolejnej nocy z 1 na 2 stycznia na parkingu pod DL Zahutyń nigdy bym się nie spodziewał…

Sprawa jest zgłoszona na policję lecz z uwagi na brak świadków zdarzenia, potrzebne jest nagłośnienie tego wysoce chuligańskiego aktu którego nasz czytelnik został ofiarą.

– Ze swojej strony mogę zapewnić, iż w przypadku ustalenia sprawców zdarzenia i egzekucji kosztów naprawy od sprawcy, wszelkie środki pieniężne i pomoc otrzymaną od Państwa zostanie przeze mnie zwrócona, lub przekazana na cel dobroczynny w postaci darowizny na rzecz szanowanego i powszechnie znanego zahutyńskiego klubu UKS SPARTANIE – czytamy w piśmie poszkodowanego skierowanego do  burmistrza Zagórza.

– Jednocześnie deklaruję nagrodę w wysokości 500 zł dla świadków zdarzenia i informacje które przyczynią się skutecznie do ustalenia sprawców tego chuligańskiego czynu – dodaje nasz czytelnik.

Pisma skierowane do władz: KLIK KLIK

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj