Wiatr w żagle, czyli 28. Finał WOŚP - Sanok zebrał 185 tysięcy złotych

Wiatr w żagle, czyli 28. Finał WOŚP – Sanok zebrał 185 tysięcy złotych

„Wiatr w żagle”­ –  pod takim hasłem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 28. Tym razem zebrane pieniądze zostaną przeznaczone dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Sanok zebrał łącznie 185 tysięcy złotych, a to jeszcze nie koniec, ponieważ nadal trwają licytacje.

12 stycznia w Sanoku, jak w całej Polsce, a nawet poza jej granicami odbył się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci, potrzebujących różnego rodzaju operacji. W organizację tegorocznego Finału w Sanoku włączyły się dwa sztaby. Bieszczadzki Martyny Sokołowskiej oraz Jana Myćki, działający przy Hufcu Ziemi Sanockiej. Na dzień dzisiejszy na koncie Bieszczadzkiego sztabu jest 100 tysięcy złotych. Sztab 3713 zebrał nieco ponad 85 tysięcy złotych. 
Kolejny Finał WOŚP nie odbyłby się, gdyby nie współpraca wielu instytucji, jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego, sponsorów, organizacji pozarządowych, ludzi dobrej woli i całej rzeszy wolontariuszy.
Na koncie WOŚP jest ponad 115 mln zł. 8 marca po podliczeniu wszystkich pieniędzy ze zbiórek poznamy dokładną kwotę jaką udało się uzbierać oraz to, czy w tym roku pobito kolejny rekord.

 

4 KOMENTARZE

    • Pan Osika zaprosi pana Uruskiego na następną manifestację przeciwko ustawie kagancowej. Następnym krokiem będzie wstąpienie posła ziemi sanockiej do Demokratów także z tej ziemi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj