Śmieci nad Sanem. Interwencja

Śmieci nad Sanem. Interwencja

 

Śmieci nad Sanem. InterwencjaŚcieżka pieszo – rowerowa nad Sanem cieszy się popularnością. Przyjemnie jest spacerować słuchając szumu Sanu, podziwiając piękno okolicznej przyrody. Jednak nasi czytelnicy zwrócili uwagę na za małą ilość koszy na śmieci. Zarówno w stronę Sosenek jak i po drugiej stronie mostu, przy brzegu Sanu widać porzucone śmieci.

Niestety, częste zjawisko  dotyczy również zostawiania śmieci obok kosza, gdy ten jest pusty. Przyglądając się podesłanym zdjęciom, jednak widzimy, że odpady pozbierane w reklamówki lądują koło zapełnionego kosza.

Śmieci nad Sanem. InterwencjaNasuwa nam się jeszcze jedna myśl. Czy jakieś stowarzyszanie nie mogłoby zamontować pojemników na puszki. Taki pojemnik znajduje się obok Grosaru i wspomagani środkami za sprzedany surowiec są Spartanie. Podobny mógłby stanąć w pobliżu mostu.

San przyciąga spacerowiczów, a napoje które są spożywane na ławeczkach, przy miejscach przeznaczonych na ogniska to z reguły butelki lub puszki. Może warto ten surowiec wykorzystać.

ew

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj