Wyniki 34. Podkarpackiego Konkursu Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych

Wyniki 34. Podkarpackiego Konkursu Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych

 

Wyniki 34. Podkarpackiego Konkursu Kartonowych i Plastikowych Modeli RedukcyjnychDo konkursu przystąpiło 60 modelarzy z miejscowości: Lesko, Przemyśl, Rzeszów, Krosno, Sanok, Bezmiechowa, Stara Wieś, Głowienka, Szebnie, Równe, Biecz, Jedlicze ,Brzozów, Przysietnica, Czerteż ,Zagórz, Jasło, Krzywa, Mielec. Wystawiono 226 modeli.

 

Nagrody w tegorocznym konkursie ufundował Urząd Miasta Sanoka, Sanocka Sspóldzielnia Mieszkaniowa oraz nagrodę specjalną ufundował Klub Seniorów Lotnictwa z Krosna . Uczestnicy otrzymali pamiątkowe pucharki, kalendarze, – a nagrodzeni nagrody rzeczowe.

Komisja w składzie:

Jan Węgrzyński – przewodniczący

Artur Szafraniec – członek komisji

Józef Szafraniec – członek komisji

przyznała następujące nagrody:

KARTON BUDOWLE MŁODZIK

1 139 WÓJCIKIEWICZ MICHAŁ BIECZ
2 58 TRZEMŻALSKA ALEKSANDRA KROSNO
3 204 FINIK KAROL SANOK

 

KARTON FIGURKI MŁODZIK

1 56 TRZEMŻALSKA ALEKSANDRA KROSNO
2 51 TRZEMŻALSKI JAKUB KROSNO
3 162 CHUDZIKIEWICZ NINA PRZYSIETNICA

 

KARTON POJAZDY GĄSIENICOWE MŁODZIK

1 203 FINIK ALICJA SANOK
2 167 CHUDZIKIEWICZ MARCIN PRZYSIETNICA

 

KARTON S1 SENIOR

1 74 KUŻDŻAŁ ANDRZEJ MIELEC
2 71 ŻURAWSKI PRZEMYSŁAW MIELEC
3 81 BOREK MARIUSZ KRZYWA

 

KARTON S2 SENIOR

1 46 BURAS WOJCIECH SANOK
2 64 CZEKAŃSKI MATEUSZ KROSNO
3 73 KUŻDŻAŁ ANDRZEJ MIELEC

KARTON S3 SENIOR-JUNIOR

1

75

KUŻDŻAŁ ANDRZEJ

MIELEC

2

206

TERCHA ŁUKASZ

RZESZÓW

3

70

SOLIAR TYMOFIL

KROSNO

KARTON SZYBOWCE SENIOR

1

207

TERCHA ŁUKASZ

RZESZÓW

2

49

TRZEMŻALSKI CZESŁAW

KROSNO

3

105

ROMANEK MARCIN

BEZMIECHOWA

KARTON BUDOWLE

SENIOR

1

79

KUŻDŻAŁ MONIKA

MIELEC

2

47

TRZEMŻALSKI CZESŁAW

KROSNO

3

90

BURSZTYN HALINA

SANOK

KARTON FIGURA FANTAZY

SENIOR

1

60

TRZEMŻALSKI MATEUSZ

KROSNO

2

194

PŁOUCHA HUBERT

GŁOWIENKA

3

63

CZEKAŃSKI HENRYK

KROSNO

KARTON RAKIETY SENIOR –MŁODZIK

1

76

KUŻDZIAŁ MARIUSZ

MIELEC

2

80

BOREK MARIUSZ

KRZYWA

3

137

WÓJCIKIEWICZ MICHAŁ

MŁODZIK BIECZ

KARTON POJAZDY SZYNOWE SENIOR

1 .113 SIEPKOWSKI PRZEMYSŁAW JASŁO

KARTON POJAZDY KOŁOWE SENIOR

1 . 110 SIEPKOWSKI PRZEMYSŁAW JASŁO

PLASTIK S2 SENIOR

1

27

PODSOBIŃSKI TOMASZ

LESKO

2

222

WIECZOREK WOJCIECH

SZEBNIE

PLASTIK S2 MŁODZIK

1

119

FEDAK SZYMON

SANOK

2 18

ROSENBAJGER JOANNA

JEDLICZE

3

187 MOSKAL ANTONI

KROSNO

PLASTIK FANTAZY MŁODZIK

1

174

JANAS GABRIEL

JEDLICZE

2

163

CHUDZIKIEWICZ NINA

PRZYSIETNICA

3

181

JANAS ZUZANNA

JEDLICZE

PLASTIK S1 MŁODZIK

1

209

SMOLSKI OLIWER

LESKO

2

143

ANDRUCH LEON

LESKO

3

21

CZEKAJ ADRIAN

CZERTEŻ

SZYBOWCE PLASTIK SENIOR – JUNIOR

1

217

BANASIK ZDZISŁAW SENIOR

RÓWNE

2

84

MUSIAŁEK MIKOŁAJ JUNIOR

CZERTEŻ

PLASTIK H SENIOR – MŁODZIK

1

26

PODSOBIŃSKI TOMASZ

SENIOR

LESKO

2

3

115 TURZYNIECKI MICHAŁ

MŁODZIK

SANOK

PLASTIK S1 SENIOR

1

117

SIEPKOWSKI PRZEMYSŁAW

JASŁO

2

103

TURZYNIECKI MICHAŁ

SANOK

3

220

WIECZOREK WOJCIECH

SZEBNIE

PLASTIK S3 SENIOR – JUNIOR

1

201

RETTINGER KRZYSZTOF

LESKO

2

11

ROSENBAJGER ŁUKASZ

JEDLICZE

3

82

MUSIAŁEK MICHAŁ

BRZOZÓW

PLASTIK S1 JUNIOR

1

144

BŁACHUT RADOSŁAW

STARA WIEŚ

2

150

SZPIECH MAKSYMILIAN

PRZYSIETNICA

3

10

ROSENBAJGER ŁUKASZ

JEDLICZE

PLASTIK KOŁOWE CYWILNE SENIOR – MŁODZIK

1

101

SIADKOWSKI MAREK

SENIOR

BRZOZÓW

2

6

PASZKIEWICZ GRZEGORZ

SENIOR

SANOK

3

149

CHUDZIKIEWICZ IGOR

MŁODZIK

PRZYSIETNICA

PLASTIK POJAZD GĄSIENICOWE PG MŁODZIK

1

23

CZEKAJ ANDRZEJ

CZERTEŻ

2

191

LEGWANT FRANCISZEK

JEDLICZE

3

17

ROSENBAJGER JOANNA

JEDLICZE

PLASTIK POJAZD GĄSIENICOWE PG SENIOR

1

98

SIADKOWSKI MAREK

BRZOZÓW

2

183

JANAS PAWEŁ

JEDLICZE

3

30

PODSOBIŃSKI TOMASZ

LESKO

PLASTIK POJAZDY KOŁOWE JUNIOR -MŁODZIK

1.

86

WÓJTOWICZ MAREK

JUNIOR

BRZOZÓW

2.

169

GABRIEL JAN

MŁODZIK

JEDLICZE

PLASTIK POJAZD GĄSIENICOWY PG JUNIOR

1.

152

BĄK BARTŁOMIEJ

PRZYSIETNICA

2.

151

SZPIECH MAKSYMILIAN

PRZYSIETNICA

3.

13

ROSENBAJGER ŁUKASZ

JEDLICZE

PLASTIK UZBROJENIE SENIOR – MŁODZIK

1.

184

JANAS PAWEŁ

SENIOR

JEDLICZE

2.

180

JANAS ZUZANNA

MŁODZIK

JEDLICZE

3.

172

JANAS GABRIEL

MŁODZIK

JEDLICZE

PLASTIK SAMOLOTY CYWILNE SENIOR

1.

215

BANASIK ZDZISŁAW

RÓWNE

DIORAMY

SENIOR- JUNIOR – MŁODZIK

1.

19

CZEKAJ KRZYSZTOF

SENIOR

CZERTEŻ

2.

22

CZEKAJ ADRIAN

MŁODZIK

CZERTEŻ

3.

192

LEGWANT FRANCISZEK

JUNIOR

JEDLICZE

PLASTIK FIGURA SENIOR

1.

94

SIADKOWSKI MAREK

BRZOZÓW

PLASTIK OKRĘTY SENIOR – MŁODZIK

1

4 PASZKIEWICZ GRZEGORZ SENIOR

SANOK

2

KRÓL TOMASZ

PRZEMYŚL

3

173 JANAS GABRIEL

MŁODZIK

JEDLICZE

POJAZDY KOŁOWE SENIOR

1.

37

GRZEGORZEWSKI GRZEGORZ

ZAGÓRZ

2.

102

SIADKOWSKI MAREK

BRZOZÓW

3.

196

RETTINGER OSKAR

LESKO

.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj