Wizyta u czworonogów

Odwiedziny u braci mniejszych

Dziś przed południem (sobota, 29 lutego) odbyła się akcja wyprowadzania bezdomnych psów, zorganizowana przez Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Sanoku.

Wśród kilkunastu osób spacerujących z psiakami – prezes stowarzyszenia „Łączy Nas Sanok”. – To miejsce, nadzorowane przez panią Anetę i pana Jacka daje schronienie bezdomnym zwierzakom, ale to, że pani Aneta i pan Jacek są bardzo zaradni nie znaczy, że nie trzeba im pomagać – mówi Liliana Wiech.

Cokolwiek powiedzieć o potrzebach sanockiego STOnZ-u – zawsze warto wspomóc Towarzystwo, choćby poprzez takie akcje, jak dzisiejsza, kiedy pieski miały okazję nawet dwukrotnie być na spacerze. Pani Anecie zależy najbardziej na tym, aby zwierzęta znalazły docelowo  dom, pełną miskę i miłość opiekunów, dlatego prosi przede wszystkim o udostępnianie komunikatów STOnZ-u, zamieszczanych na portalu społecznościowym. Aktualnie trwa akcja poszukiwania domu dla dwóch czteromiesięcznych suczek.

 

 

3 KOMENTARZE

  1. Należy też wspomnieć o wspaniałej Pani Edycie, która niezależnie od pory roku , dnia i nocy każdego dnia jest w schronisku . Nawet wtedy a szczególnie wtedy kiedy Pani Prezes i Pan Jacek nie mogą tam być. Pani Edyta zna wszystkie psiaki i i wszystkimi się opiekuje. Sprząta boksy, wychodzi z nimi na spacer. Zajmuję się zabiegami pielęgnacyjnych i tak naprawdę daje z siebie najwięcej. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania przytuliska bez Pani Edyty. Jest Pani najlepszym przyjacielem i opiekunem tych psiaków ever .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj