Co łączy kobiety? Pewien dzień w roku i… stowarzyszenie!

Stowarzyszenie Łączy Nas Sanok wystąpiło z kolejną ciekawą inicjatywą, tym razem integrującą sanockie panie. 6 marca w klubie „Górnik” odbył się I Sanocki Dzień Kobiet.

 

Liliana Wiech, prezes stowarzyszenia Łączy Nas Sanok, witając gości mówiła o idei integrowania różnych środowisk: – Zaprosiliśmy sanoczanki o rozmaitych zainteresowaniach, realizujące się poprzez  różne formy aktywności po to, by panie miały okazję lepiej się poznać, porozmawiać.  Nasze stowarzyszenie ma łączyć sanoczan.

Liliana Wiech przypomniała o jadłodzielni oraz o pikniku ekologicznym, realizowanym razem z sanockimi licealistami, natomiast Grzegorz Wilusz mówił o idei bezpiecznych ścieżek rowerowych i inicjatywach stowarzyszenia Łączy Nas Sanok podejmowanych w tej sprawie.

Podczas wieczoru w „Górniku” wystąpiła Iwona Węgrowska, koncertowali uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku, Łukasz Łagożny mówił o tym, jak realizować swoje pasje.

Był też czas na rozmowy przy drinkach, kawie, herbacie i pysznych przekąskach, przygotowanych przez sanockie firmy kateringowe.

 

4 KOMENTARZE

  1. Realizowac swe pasje to jedno, ALE WAZNIEJSZE jest walczyc o rowne prawa, stanowiska w pracy tak jak mezczyzni dostaja, rowne pensje z nimi.
    Polki, czas sie obudzic !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj