Co w najnowszym Tygodniku, oraz informacje o pracy redakcji

 

W związku z zaistniałą sytuacją, większość osób z redakcji będzie pracować zdalnie. Przez najbliższe dwa tygodnie w redakcji będą pełnione dyżury, mogą państwo dzwonić na numery podane w stopce redakcyjnej. Jednak jeśli sytuacja ulegnie zmianie, podamy nr alarmowy. 

Do dyspozycji mają państwo również kontakt mailowy czy przez messengera. 

mail: tygodniksanocki@wp.pl

Emilia Wituszyńska emiliawituszyńska@tygodniksanocki.pl

Dominika Czerwińska dominikaczerwinska@tygodniksanocki.pl

Edyta Wilk edytawilk@tygodniksanocki.pl

A co w najnowszym numerze „TS”?

W tym tygodniu oczy całej Polski skupione są na walce z koronawirusem. Również my przygotowaliśmy dla Państwa najważniejsze informacje. Ponadto w numerze też przyjemne tematy, np. czy wiedzieliście państwo, że obok nas mieszka utalentowany rysownik komiksów, z pochodzenia Włoch, z wyboru mieszkaniec Sanoka, którego prace pokazywane są na całym świecie.

W mieście otworzono coś dla łasuchów. Tajskie lody zyskały uznanie mieszkańców, a my rozmawiamy z właścicielem o jego pomyśle na ten biznes. Jak już przy kuchni jesteśmy, to uczennica SP 8 wzięła udział w popularnym programie Master Chef Junior. Opowiedziała nam o swoich wrażeniach z pierwszego etapu. Za nami Dzień Kobiet i z tego tytułu w miniony weekend odbyły się dwa wydarzenia z tej okazji.

esw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj