Pomoc dla przedsiębiorców w trzech krokach

Pomoc dla przedsiębiorców w trzech krokach

Burmistrz Miasta Sanoka wychodząc naprzeciw problemom przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w lokalach, których właścicielem jest miasto, a którzy z powodu epidemii koronawirusa znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej wydał 20 marca br. zarządzenie,  w którym określone zostały formy pomocy. Przedsiębiorcy, którzy będą chcieli uzyskać pomoc, powinni złożyć wniosek o udzielenie pomocy na adres wgs@um.sanok.pl. Wzór wniosku znajduje się na stronie internetowej sanok.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu 604 138 152.

Pomoc dla przedsiębiorcy w trzech krokach:

1. Pobierz wzór wniosku o udzielenie pomocy
Wzór wniosku o udzielnie pomocy został opracowany i jest dostępny na stronie internetowej www.sanok.pl. Wzór nie jest obowiązkowy, ale zawiera wszystkie elementy wymagane Zarządzeniem Nr 54/2020 Burmistrza Miasta Sanoka z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie określenia form udzielania pomocy dla najemców lokali użytkowych stanowiących własność Gminy Miasta Sanoka.

2. Zadzwoń do Wydziału Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Sanoka
Obsługa przedsiębiorców składających wnioski o udzielenie pomocy będzie świadczona w godzinach pracy Urzędu Miasta Sanoka pod specjalnym numerem telefonu 604 138 152.

3. Wypełnij, podpisz i wyślij wniosek
Korzystając z wersji elektronicznej należy wypełniony i podpisany wniosek wraz z wymaganymi załącznikami odwzorować cyfrowo i wysłać na adres e-mail: wgs@um.sanok.pl
Korzystając z wersji papierowej należy wypełniony i podpisany wniosek wraz z wymaganymi załącznikami złożyć w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta w Sanoku lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miasta w Sanoku, 38-500 Sanok, ul. Rynek 1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj