Sport

Znoszenie kolejnych ograniczeń. Do dyspozycji mieszkańców są miejskie obiekty sportowe

Zgodnie z decyzją o znoszeniu kolejnych ograniczeń, informujemy, że od 4 maja w Sanoku do dyspozycji mieszkańców są miejskie obiekty sportowe:

Stadion Wierchy

Stadion czynny będzie 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00. Maksymalna ilość osób korzystających ze stadionu wynosi 6 osób. Wejście do strefy: bieżnia/boisko możliwe tylko za zgodą obsługi stadionu. Na terenie obiektu nie funkcjonują szatnie oraz sanitariaty. Przy wejściu znajdować się będzie szczegółowy regulamin oraz grafik grup treningowych. W godzinach treningu nie będzie możliwości korzystania z obiektu dla osób pozostałych. Obiekty Orlika Przy Szkole Podstawowej Nr 1 W Sanoku są dostępne od poniedziałku do piątku, w godz. od 14:00 do 20:00. Podczas korzystania z obiektów obowiązują następujące zasady:

1. Ograniczona liczba uczestników – max. 6 osób na boisko, na korcie max. 4 osoby + instruktor tenisa.
2. Limit czasu – max. 1 godz. dla grupy.
3. Brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego.
4. Korzystanie wyłącznie z osobistego sprzętu treningowego.
5. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wchodzeniu i wychodzeniu z obiektu.
6. Zachowanie dystansu społecznego min. 2 m, brak możliwości gier zespołowych.
7. Obowiązek zakrywania ust i nosa do chwili wejścia na obiekt oraz podczas jego opuszczania.
8. Weryfikacja uczestników (telefoniczne zgłoszenie osób wchodzących na obiekt). Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem tel. 607 881 243

Do użytku mieszkańców został udostępniony Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku od poniedziałku do piątku w godz. od 16.00 do 19.00 oraz w soboty i niedziele w godz. od 9.00 do 17.00 Użytkownicy obiektów proszeni są o stosowanie się do zapisów regulaminów oraz o przestrzeganie zasad sanitarnych. Szczegółowe informacje podane są stronach jednostek.

SP nr 1 KLIK 

SP nr 4 KLIK

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj