Transprzęt po raz drugi wykona plażę

Firma Transprzęt zadeklarowała, że uporządkuje i ponownie nawiezie piasek na plażę przy ul. Białogórskiej. Inwestycja, zwana miejską plażą, została w całości zrealizowana i sfinansowana przez firmę Transprzęt. Po podtopieniach, jakie wystąpiły na skutek gwałtownego podniesienia się lustra wody Sanu, plaża została uszkodzona. Niebawem znowu będzie miejscem służącym rekreacji.

Plaża miejska od momentu, kiedy rozpoczęły się przy niej prace, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem sanoczan. W ostatnich dniach teren został zalany wodą. I choć po drugiej stronie rzeki skansen dzielnie bronił się przed podtopieniem, to największą uwagę skupiała na sobie palma, której rwący nurt i głęboka woda na szczęście nie pokonały.

6 KOMENTARZE

  1. Wszyscy, którzy otrąbili się po internetach o „kosztach podatników” poniesionych rzekomo na tę inwestycję powinni przeprosić. Poznamy ich po długich Pinokiowych nosach wystających znad maseczki.

  2. Wstyd mi za tych wszystkich, którzy w kółko jak hieny wypisują głupoty o plaży. Że niby takie marnotrawstwo. Jakby nie było ważniejszych spraw. Ludziom poniszczyło dobytek na działkach, skansen mógł ucierpieć, a hieny tylko węszą w pogoni za sensacją. Czy my jako społeczeństwo jesteśmy tacy głupi, czy raczej TO, co chce kierunkować naszą uwagę na sprawach drugorzędnych, jest takie wredne?

  3. Od razu podpiszcie umowę z nimi na regularne wykonywanie plaży w razie gdyby znów zmyło tę pseudo plaże nie pierwszy i ostatni raz zapewne. Szkoda pieniędzy na to…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj