„Beskydě, Beskydě, kdo po tobe ide…?

Beskydě, Beskydě, kdo po tobe ide…? – zaproszenie na wycieczkę z przewodnikiem PTTK za miasto

W programie: przejazd na trasie: Sanok – Zagórz – Komańcza – Przeł. Beskid nad Radoszycami, przejście piesze szlakiem niebieskim na odcinku: Przeł. Beskid nad Radoszycami – Średni Hrb i zejście szlakiem koloru zielonego do Dołżycy, trasa ŁATWA, czas przejścia – ok. 4 godz., punkty do GOT – 10.

Wycieczka 5 lipca. Wpisowe: 30 zł (dzieci i Członkowie PTTK). 35 zł (przyszli Członkowie PTTK )

Świadczenia: bezpłatna usługa przewodnicka Kol. Andrzej Organ, transport i ubezpieczenie NNW

Każdy z uczestników powinien posiadać:
• odpowiedni do wędrówki oraz warunków pogodowych strój (nakrycie głowy chroniące przed słońcem, peleryna od deszczu) i obuwie turystyczne,
• wyżywienie, picie (min. 1,5 l/os.), dokument tożsamości (teren przygraniczny!) oraz maseczkę (na czas przejazdu).

Uwaga!!! Obowiązkowe zapisy w biurze Oddziału PTTK (ul. 3 Maja 2) w Sanoku lub pod nr tel. 13 463 21 71 do dnia 3 lipca (piątek) 2020 r.

Zbiórka uczestników na parkingu pod Kauflandem (ul. Królowej Bony 10) w Sanoku o godz. 9:45. Wyjazd o godz. 10:00. Powrót do Sanoka ok. godz. 16:00.

Przewodnik Andrzej Organ: serdecznie zapraszam na refleksyjną wędrówkę po terenie dawnych wsi, kiedyś ludnych i gwarnych, teraz cichych i spokojnych, po uroczych wzgórzach (Pasmo Żurawinki) z przepięknymi widokami......Przewodnik Andrzej Organ: Serdecznie zapraszam na refleksyjny przejazd po terenie dawniej gęsto zamieszkałym i uroczą wędrówkę w rzadko uczęszczanym terenie granicznym.

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj