Odwiedzamy Ule nie miód, lecz po kulturę

Odwiedzamy Ule nie po po miód, lecz po kulturę (Uniwersytety Ludowe w naszej okolicy) 5 lipca 2020 (wycieczka rowerowa. W programie: przejazd na trasie: Sanok – Strachocina (kopalnia) – Wzdów (pałac Ostaszewskich) – Zarszyn – Wola Sękowa (dworek i obecny Uniwersytet Ludowy) – Bukowsko – Sanok, trasa ŁATWA, długość trasy – ok. 65 km, czas przejazdu – ok. 5 godz.

Wpisowe: 5 zł. Świadczenia: bezpłatna usługa przewodnicka Kol. Edward Szychowski, ubezpieczenie NNW

Każdy z uczestników powinien posiadać: sprawny rower oraz kask ochronny na głowę, odpowiedni do rajdu oraz warunków pogodowych strój, wyżywienie (kiełbaski) oraz duży zapas picia.

Uwaga!!! Obowiązkowe zapisy w biurze Oddziału PTTK (ul. 3 Maja 2) w Sanoku lub pod nr tel. 13 463 21 71 do dnia 3 lipca (piątek) 2020 r.

Zbiórka uczestników na parkingu pod Kauflandem (ul. Królowej Bony 10) w Sanoku o godz. 9:45. Wyjazd o godz. 10:00. Powrót do Sanoka ok. godz. 15:00.

Przewodnik Edward Szychowski: wszystkich miłośników wycieczek rowerowych zapraszam w niedzielę 05.07. na wspólną przejażdżkę po okolicy. Odwiedzimy interesujące miejsca i dowiemy się o ciekawych ludziach którzy tu żyli. Spotykamy się pod Kauflandem o godzinie 10.00. Myślę że do stałych uczestników dołączą też nowi. Trasa łatwa, zapewniamy przyjazną i życzliwą atmosferę. Do zobaczenia więc w niedzielę.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj