#CzasNaPodkarpackie! Wystartowała akcja zachęcająca do wakacyjnego przyjazdu na Podkarpacie

#CzasNaPodkarpackie! Wystartowała akcja zachęcająca do wakacyjnego przyjazdu na Podkarpacie

Akcja, która potrwa do 15 października ma na celu zachęcenie turystów do wyboru Podkarpacia jako wakacyjnej destynacji. Inspirację do odwiedzenia województwa podkarpackiego stanowią 30-procentowe VOUCHERY ZNIŻKOWE na najbardziej kultowe atrakcje turystyczne z całego regionu. Turystom w ramach przedsięwzięcia udostępnione zostały także wszystkie podkarpackie zabytki UNESCO. Unikatowe cerkwie i kościoły można zwiedzać z przewodnikiem od wtorku do niedzieli bez żadnych opłat!

Ze zniżką zwiedzać można obiekty w najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionach – w Bieszczadach, Beskidzie Niskim, Dolinie Sanu, na Roztoczu oraz w Rzeszowie i jego okolicach. Wśród atrakcji, które tego lata można odwiedzić w okazyjnej cenie znajdują się same podkarpackie turystyczne perełki, jak Zamek w Krasiczynie, Baranowie, czy Łańcucie, jedyne w Polsce Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, czy pierwsza na świecie kopalnia ropy naftowej – Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce! Na liście nie zabraknie też podkarpackiego turystycznego hitu Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.

Od 13 lipca do 15 października zapraszamy na zwiedzanie z przewodnikiem tych zachwycających swoim klimatem i pięknem unikatowych zabytków UNESCO:

  • Kościół pw. Wniebowzięcia NMP i św. Michała Archanioła w Haczowie,
  • Kościół pw. Wszystkich Świętych w Bliznem,
  • Cerkiew pw. św. Michała Archanioła w Smolniku n. Sanem,
  • Cerkiew pw. Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy w Chotyńcu,
  • Cerkiew pw. św. Michała Archanioła w Turzańsku.

 

#CzasNaPodkarpackie atrakcje turystyczne:

BIESZCZADYSkansen w Sanoku, Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego, Spływ pontonowy na rzece San z Biurem Podróży PAWUK,

BESKID NISKI – Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, Muzeum Lizaka w Jaśle, Karpacka Troja w Trzcinicy k. Krosna, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce,

ROZTOCZE – Zespół Cerkiewny w Radrużu, Muzeum Kresów w Lubaczowie,

RZESZÓW I OKOLICE – Muzeum Dobranocek, Muzeum-Zamek w Łańcucie, Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej,

DOLINA SANU – Podziemne Przejście Turystyczne w Jarosławiu, Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej w Przemyślu, Zespół Zamkowo-Parkowy w Krasiczynie, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli.

Jak zdobyć zestaw VOUCHERÓW ZNIŻKOWYCH?

Przepustką do otrzymania zestawu są bilety lotnicze i kolejowe podróżnych spoza województwa podkarpackiego. Turyści odwiedzający Podkarpacie, w wakacyjnych Punktach Informacji Turystycznej znajdujących się na rzeszowskim dworcu PKP i na terenie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka otrzymają zestaw voucherów zniżkowych uprawniających do 30-procentowego upustu przy zakupie biletu na wybrane atrakcje i imprezy turystyczne. VOUCHERY ZNIŻKOWE będzie można wygrać  także uczestnicząc w konkursach na profilu FB @podkarpackie.travel oraz @podkarpackie.przestrzen.otwarta.

Koordynatorami akcji jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna, a partnerami Port Lotniczy w Jasionce oraz PKP. Akcja potrwa do 15 października.  

Szczegóły oraz regulamin akcji dostępne są na stronie: podkarpackie.travel.

1 KOMENTARZ

  1. Zachęcać można, przyjadą i zderzą się z kompletnym brakiem komunikacji. Po co jechać jeśli nie ma czym dojechać i wrócić- z wyjątkiem własnego samochodu? Komu chce sie tłuc własnym samochodem , potem pieszo po szlaku i ?? Jak wrócić do samochodu ? Gdzie zaparkować?Jak iść na kolację czy koncert ? Nawet piwa nie można wypić. Nie jesteście żadna atrakcją właśnie z powodu wykluczenia komunikacyjnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj