„Przez lasy i bory, jak dawniejsze Łory” - wycieczka PTTK

„Przez lasy i bory, jak dawniejsze Łory” – wycieczka PTTK

PTTK Oddział „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK serdecznie zapraszają na wycieczkę z cyklu W NIEDZIELĘ ZA MIASTO Z PRZEWODNIKIEM PTTK „Przez lasy i bory, jak dawniejsze Łory” 19 lipca 2020 (wycieczka piesza).

W programie:
• przejazd na trasie: Sanok – Trepcza – Falejówka – Raczkowa
• przejście piesze: Raczkowa – Przełęcz nad Raczkową – Grzbietem Grabówki – Wola Dydyńska – Dydnia
• trasa ŁATWA, czas przejścia – ok. 5 godz., punkty do GOT – 14.

Wpisowe
• 30 zł (dzieci i Członkowie PTTK)
• 35 zł (przyszli Członkowie PTTK)

Świadczenia
• bezpłatna usługa przewodnicka Kol. Jan Adamczyk
• transport, ognisko i ubezpieczenie NNW

Każdy z uczestników powinien posiadać:
• odpowiedni do wędrówki oraz warunków pogodowych strój (nakrycie głowy chroniące przed słońcem, peleryna od deszczu) i obuwie turystyczne,
• wyżywienie (kiełbaski), picie, oraz maseczkę (na czas przejazdu).

Przewodnik Jan Adamczyk: Witam serdecznie drogich turystów i waszych bliskich. Zapraszam serdecznie na leśny spacer po grzbiecie Grabówki. To będzie lekka trasa w sam raz dla wszystkich. Zapraszam tych co chodzą, tych co grają i tych co chcą pośpiewać. Na koniec rozpalimy ognisko i upieczemy kiełbaski. Trasa zakończy się w Dydni. Zbieramy się o godzinie 08:45 na parkingu pod Kauflandem. Powrót około szesnastej. Do zobaczenia.

Uwaga!!! Obowiązkowe zapisy w biurze Oddziału PTTK (ul. 3 Maja 2) w Sanoku
lub pod nr tel. 13 463 21 71 do dnia 17 lipca (piątek) 2020 r.

Zbiórka uczestników na parkingu pod Kauflandem (ul. Królowej Bony 10) w Sanoku o godz. 8:45. Wyjazd o godz. 9:00. Powrót do Sanoka ok. godz. 16:00.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy wycieczki, jej skrócenia lub odwołania wyjazdu w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych przyczyn niezależnych.

 

1 KOMENTARZ

  1. Proszę zajrzeć do miejskich toalet, wspolczuje mamom, nie ma możliwości, zmienić pampersa, wygodnie w schludnych warunkach, brak w kabinach papieru toaletowego, brak jednorazowych ręczników do rąk, brak środków dezynfekcyjnych, w dobie korona wirusa!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj