Lato uratowane – Ciesz Fanów Festiwal

A jednak się udało! Ciesz Fanów Festiwal podjął rękawicę i jako jeden z nielicznych letnich festiwali odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia. 

Do Cieszanowa na dwudniową imprezę przybyć będzie mogło 900 osób. Pozostali fani dobrej muzyki, wydarzenia festiwalowe śledzić będą mogli za pośrednictwem Internetu. Festiwal organizowany jest w nowej formie, ponieważ, scena ustawiona będzie wśród pola namiotowego w myśl hasła „Twój namiot, twoim królestwem!”. Dla fanów przewidziana jest również strefa tuż pod sceną, w której obowiązywać będzie dystans społeczny i konieczność noszenia maseczek.

Karnety na Ciesz Fanów Festiwal w cenie 99 zł znajdziecie na stronie www.bilety24.pl, a w ich cenę wchodzić będą: dwa dni koncertów, pole namiotowe, prysznic i porcja pierogów od Koła Gospodyń Wiejskich. 

 

W skład zespołów, które wystąpią na Ciesz Fanów Festiwalu, wchodzą m.in. legendarne Ga-Ga, Zielone Żabki, Sztywny Pal Azji, Virgin Snatch oraz zapewniające niesamowitą energię Acoholica i Dziady Kazimierskie. Festiwal zostanie poprzedzony przez Przegląd CFF, który odbędzie się za pośrednictwem Internetu. Dziesięć przeglądowych kapel wystąpi dla widzów online i to fani festiwalu w głosowaniu wybiorą zwycięski zespół, który zagra na cieszanowskiej scenie. 

W rękach festiwalowiczów jest również kolejne, ważne narzędzie wpływu na wygląd festiwalu. To właśnie oni będą mogli przyznać „dziką kartę” dwóm młodym zespołom, które zdobędą szansę zaprezentowania swojej muzyki na cieszanowskiej scenie. 

Ważną strefą festiwalu będzie City NGO wypełnione warsztatami i alternatywnymi koncertami. W tej strefie prowadzone będą również rozmowy w ramach spotkania Otwarte Głowy, w których swój udział potwierdziła już siostra Małgorzata Chmielewska. CFF-owi towarzyszyć będzie także strefa gastronomiczna z niezastąpionymi Kołami Gospodyń Wiejskich. Karnety na Ciesz Fanów festiwal znajdziecie pod:  www.bilety24.pl/koncert/ciesz-fanow-festiwal-60423?id=302667

Wszelkie oficjalne informacje oraz komunikaty znajdziecie na stronach Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie www.ckis.cieszanow.pl, oraz na profilach na Facebooku: Ciesz Fanów Festiwal, Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie oraz CityNGO.  

Lato uratowane – Ciesz Fanów Festiwal

image description