Nowe mieszkania w Sanoku – Kwiatowa w zarządzie dewelopera

W poniedziałek 17 sierpnia został podpisany akt notarialny, dopełniający formalności sprzedaży działki miejskiej przy ul. Kwiatowej firmie deweloperskiej, która w Sanoku prowadzi aktualnie inwestycję budowlaną w Olchowcach. Na Kwiatowej także powstaną budynki wielorodzinne.

BAN DOM UD sp. z o.o. SN sp. k. ogłosiło rozpoczęcie budowy nowej inwestycji w Sanoku w dzielnicy Olchowce pn. „Apartamenty słoneczne”. – W obiekcie znajdą się 42 doskonale zaprojektowane lokale mieszkalne oraz 33 wygodne miejsca postojowe w garażu podziemnym. Zróżnicowana powierzchnia lokali, wahająca się od 35 m2 do 61 m2, gwarantuje odnalezienie mieszkania szytego na miarę każdego klienta, a dodatkowe udogodnienia, takie jak winda, sprawdzą się w codziennym życiu rodzin z dziećmi czy seniorów – przedstawia plany inwestycji Janina Roś, prezes zarządu firmy.

– „Apartamenty słoneczne” to kameralny trzykondygnacyjny budynek otoczony zielenią, dający poczucie prywatności oraz niezliczone możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Inwestycja powstaje z myślą o osobach poszukujących spokojnego, a zarazem świetnie zlokalizowanego miejsca do zamieszkania – dodaje pani prezes.
Termin zakończenia prac w Olchowcach planowany jest na koniec III kwartału 2021 roku. Mieszkania już dziś można rezerwować w biurze sprzedaży przy ul. Cerkiewnej 1/2 (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr 604 467 205.

Aktualnie Spółka z powodzeniem realizuje budowę 50 Apartamentów Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych. – Przekazanie kluczy jest zaplanowane na październik bieżącego roku. Obiekt prezentuje się okazale i cieszy oczy mieszkańców oraz turystów – przekonuje Janina Roś. W Sanoku brakuje mieszkań, ale też plany budowy nowych budzą niekiedy opór wśród mieszkańców sąsiadujących z przyszłym placem budowy domów czy bloków. A to nie będzie ładnego widoku, to znów na „niczyim” dotąd terenie nie uda się wyhodować marchewki, a potencjalnie mogące się gnieździć rzadkie gatunki ptaków zostaną tej szansy życiowej pozbawione. Takie sygnały otrzymujemy do redakcji…

Więc, kochani Czytelnicy, odpowiedzmy sobie na pytanie: budować czy nie budować? Ale zanim odpowiemy, spójrzmy na zagadnienie nowych mieszkań w Sanoku szerzej. Nie tylko własną wygodę mając na uwadze.

Red.