https://tygodniksanocki.pl/2020/10/06/sanoczanie-w-gronie-50-najbardziej-kreatywnych-ludzi-w-biznesie/

Sanoczanie w gronie 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie!

 

Przypomnijmy. Przemysław Gałązka i Artiom Komardin są absolwentami II LO w Sanoku. Po skończonych studiach w Krakowie założyli własną firmę Sense Monitoring i pracowali nad projektem od 2013 roku. Stworzyli system, dzięki któremu utrzymanie budynków wielkopowierzchniowych staje się łatwiejsze, tańsze i bezpieczniejsze. Jest tak pomyślany, aby informować o niebezpieczeństwie, zanim zdąży się ono pojawić. Alarmuje użytkownika o aktualnym stanie konstrukcji i pomaga planować odśnieżanie lub zarządzić ewakuację budynku. Rozwiązanie Sens S-One pozwala na kontrolę konstrukcji na podstawie danych zbieranych przez całe życie budynku.

50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie to całoroczny program, którego podstawę stanowi wymiana wiedzy, doświadczeń i możliwości biznesowych na kilku płaszczyznach:

– szeroko zakrojone działania redakcyjne i partnerskie

– ogólnopolskie wydarzenia medialne

– comiesięczne wydarzenia #eksperci w formie panelu dyskusyjnego w Solutions Rent w Warszawie.

– Ten zaszczytny tytuł otrzymaliśmy podczas gali finałowej jubileuszowej 10. edycji rankingu 50. Kreatywnych. Uplasowaliśmy się na całkiem przyzwoitym, bo aż szóstym miejscu, co przynosi nam dodatkową satysfakcję – komentuje Artiom Komardin.

– Kiedy zakładaliśmy Sense Inteligentne Dachy razem z Przemysławem Gałązką nie myśleliśmy o rozgłosie – zwyczajnie chcieliśmy pomagać w bezpiecznym utrzymaniu budynków. Wysokie wyróżnienie w konkursie Brief jest dla nas potwierdzeniem, że to co robimy jest doceniane, nie tylko w branży nieruchomości komercyjnych – dodaje Artiom.

O zestawieniu laureatów 10. edycji zadecydowała Kapituła, w które skład wchodzili przedstawiciele m.in. PKN Orlen, Orange, DHL Supply Chain czy Eurozet. Jej członkowie w pierwszym etapie głosowania oceniali zgłoszenia online, a następnie podczas obrad, które odbyły się w formule hybrydowej, głosowali nad kolejnością wyróżnionych osób i ich projektów. Członkowie Kapituły oceniali projekty, nie tylko pod względem kreatywności samego pomysłu czy innowacyjności produktu, ale także sposób realizacji, oryginalność promocji, odnalezienie niszy rynkowej, a także umiejętność skalowania i dostosowania się do niespodziewanych zmian w otoczeniu biznesowym.

Pełną listę nagrodzonych, oraz przebieg tegorocznej gali można znaleźć tutaj: kreatywni.brief.pl

Sanoczanom gratulujemy 🙂

Sanoczanie w gronie 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj