Łącznik do ronda Beksińskiego

Inwestycje drogowe w mieście

Inwestycje drogowe: Łany, Szewska, Stawiska, Pomorska i Tysiąclecia

Burmistrz Tomasz Matuszewski razem z zastępcą ds. rozwoju Arturem Kondratem dokonali dziś przeglądu miejskich inwestycji drogowych. Zbliża się zima, wyremontowane drogi to dla użytkowników – zarówno pieszych, jak i kierowców – wygoda i gwarancja bezpieczeństwa.

Łany

Na ulicy Łany wykonawca przystępuje do położenia warstwy konstrukcyjnej asfaltu, tak aby jeszcze przed okresem zimowym mieszkańcy mieli ułatwiony dojazd. Wykonuje również prace ziemne, polegające na formowaniu korpusu drogowego Ulica Szewska na Olchowcach – tutaj kończą się prace nad wykonaniem kanalizacji burzowej. W przyszłym tygodniu rozpocznie się wylewanie asfaltu. Na ulicach Tysiąclecia i Pomorskiej remont zbliża się do finału – wykonawca kończy prace porządkowe. Stawiska – wykonawca rozprowadza nowe oświetlenie oraz buduje ścieżkę rowerową. Ruszyły prace przy budowie łącznika do ronda Beksińskiego. Usunięto drzewostan, od strony obwodnicy wykonawca rozpoczyna ściąganie warstwy humusu.

1 KOMENTARZ

  1. Jest w tym artykule kilka zdjęć podpisanych łącznik do ronda Beksińskiego. Czy aby napewno zdjęcia są dobrze podpisane? Jeżeli tak, to poproszę o informację w jakim miejscu były te zdjęcia wykonane. Z góry dziękuję i pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj