Koncert Charytatywny I Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku

W tym nietypowym i trudnym roku dzieci też będą czekały na Mikołaja! Jak przez ostatnich kilkanaście lat chcemy być pomocnikami Mikołaja. W tym roku po raz czternasty odbędzie się koncert charytatywny zorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku i Stowarzyszenie Inicjatyw Wychowawczych im. ks. Wiesława Siwca, forma jest inna niż zawsze, zapraszamy na wersję online.

Na koncercie wystąpią uczniowie i absolwenci I Liceum. Będą oni prezentować utwory wokalno-instrumentalne, instrumentalne i tańce. Koncertowi towarzyszyć będzie zbiórka wolnych datków do wirtualnej skarbonki – impreza pomoże w promowaniu talentów młodzieży z I LO w Sanoku oraz pozwoli na pozyskanie funduszy potrzebnych do zorganizowania akcji MIKOŁAJ. Jej pomysłodawcą był ks. Wiesław Siwiec, katecheta szkolny i założyciel przyszkolnego Stowarzyszenia czuwającego nad obydwoma opisywanymi przedsięwzięciami.

Koncert cieszy się co roku dużym zainteresowaniem. Ta inicjatywa podoba się tak bardzo, że koncert na stałe wpisał się do kalendarza sanockich imprez. Co roku uczniowie zaskakują, wzruszają i bawią do łez, a wszystko w słusznej sprawie – by udowodnić, że Mikołaj istnieje.

Koncert odbędzie się 13 listopada godzinie 17:30

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj