Jarmark Adwentowy w wersji on-line

Jarmark Adwentowy w wersji on-line

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców oraz oczekiwaniom wystawców, postanowiliśmy zaproponować specjalny projekt – Jarmark Adwentowy w wersji on-line. Niech to wydarzenie stanie się platformą wymiany usług i produktów przygotowanych przez rzemieślników i twórców ludowych.

W formie postów będziemy udostępniać i informować o wytworzonych przez producentów świątecznych produktach. Oferta będzie też publikowana na stronie sanok.pl w specjalnej zakładce oraz na portalu „Tygodnika Sanockiego”. W ten sposób zachęcamy do świątecznych zakupów lokalnie. Za pośrednictwem stron i odnośników będzie można skontaktować się z wystawcami oraz zamówić towar i produkty, z dostarczeniem, odbiorem osobistym bądź za pomocą przesyłki. Będzie też możliwość zaoferowania świątecznych potraw, wypieków czy tradycyjnej żywności. Wymieniajmy się usługami i pomóżmy sobie w tym ciężkim czasie.
Kupując u sąsiadów, znajomych, czy rodziny, pomagamy sobie nawzajem. Zakupy zrobione u „znajomych”, w małych lokalach, sklepach detalicznych, za pośrednictwem strony internetowej są łatwiejsze, wygodniejsze i z pewnością są gwarantem najlepszej obsługi. Produkty własnoręcznie wykonane wprowadzają prawdziwie magiczny nastrój w naszych domach i ucieszą obdarowywanych. Każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie produktów świątecznych, ozdób, upominków a także potraw.

Producenci, którzy zechcieliby wziąć udział w Jarmarku on-line, proszeni są o zgłoszenie na adres e-mail: media@um.sanok.pl

Poczta pantoflowa i polecenia maja ogromną siłę. Przekażmy dalej tę informację i udostępniajmy! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj