Gmina Komańcza - akcja „Gwiazdka z Fundacją” – zapraszamy do uczestnictwa

Gmina Komańcza – akcja „Gwiazdka z Fundacją” – zapraszamy do uczestnictwa

Organizatorzy gorąco zapraszają do uczestnictwa w akcji „Gwiazdka z Fundacją” organizowanej przez Fundację w „Ramię w Ramię nad Osławą” z siedzibą w Szczawnem.

Celem akcji jest obdarowanie upominkami rodzin uczniów uczęszczających do szkół i przedszkoli na terenie gminy Komańcza.

Dzięki wsparciu Gminy Komańcza, Nadleśnictwa Lesko, sieci handlowej Alta i innych darczyńców przygotowaliśmy 50 paczek mikołajkowych. Ufamy, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Wewnątrz podarków będzie można znaleźć: produkty żywnościowe, słodycze, zabawki, różnego rodzaju gadżety, pomoce dydaktyczne i inne przydatne rzeczy.
Warunkiem uczestnictwa w akcji jest wypełnienie zgłoszenia i przesłanie formularza za pośrednictwem poczty elektronicznej w okresie od dnia 1.12.2020 r. do dnia 14.12.2020 r.
Szczegóły akcji pod adresem :
www.fundacjaramiewramie.pl oraz na stronach poszczególnych szkół.
RREGULAMIN
Formularz zgłoszeniowy:
Prezentami obdarowane zostanie pierwsze 50 zgłoszeń! Zatem pospieszcie się z decyzją i pamiętajcie, że liczy się także kolejność zgłoszeń! Darczyńcom dziękujemy za okazane serce, a wyrzyskich zapraszamy do korzystania z akcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj