Przygotowania do 29. Finału WOŚP

Zagrajmy z Orkiestrą – robocze spotkanie wolontariuszy sztabu Hufca Ziemi Sanockiej

Miejskie jednostki mobilizują siły, żeby zagrać w Orkiestrze. Robocze spotkanie odbyło się w piątek 4 grudnia w Sali Herbowej urzędu miasta – oczywiście z zachowaniem wszelkich reguł obowiązującego reżimu sanitarnego. Spotkanie koordynował Jan Myćka – szef sztabu 3713 Hufca Ziemi Sanockiej.

Tegoroczne przygotowania do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyglądają inaczej niż w poprzednich latach. Aukcje i akcje charytatywne są planowane przede wszystkim za pośrednictwem Internetu. Wolontariusze, którzy chcą wesprzeć Orkiestrę, jeszcze mogą się rejestrować.
Sztab 3713, którym kieruje Jan Myćka, rozpoczął przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Każdy, kto chciałby włączyć się w organizację finału WOŚP w Sanoku, ma niebanalne pomysły i trochę wolnego czasu, ale przede wszystkim chciałby zrobić coś dobrego dla innych, może skontaktować się z organizatorami poprzez wypełnienie krótkiej ankiety, a następnie przesłanie jej na adres e-mail: jan.ka@onet.eu. Ankietę można znaleźć na stronie wosp.sanok.pl.
Wolontariusze, którzy chcą włączyć się w zbiórkę pieniędzy, mogą zgłaszać swoje kandydatury poprzez stronę internetową lub w siedzibie Hufca Ziemi Sanockiej przy ul. Zielonej 39 do 12 grudnia. Instytucje, firmy oraz dobrzy ludzie, którzy chcą postawić PUSZKĘ w swoich miejscach pracy mogą również zgłosić się do sztabu 3713. Aby otrzymać puszkę, firma lub instytucja musi zgłosić osobę, która będzie się nią opiekować przez czas trwania zbiórki. Pieniądze są zbierane od 15 grudnia. 

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie: https://wosp.sanok.pl/a/strona.php?id=strona

– Zapraszamy wszystkich do współpracy i pomimo koronawirusowych trudności mamy nadzieję, że w tym roku również pomogą nam dobre anioły – mówi Jan Myćka ze sztabu 3713.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj