IKEA z Mobilnym Punktem Odbioru Zamówień w Sanoku

 

IKEA z Mobilnym Punktem Odbioru Zamówień w Sanoku

 

IKEA uruchomiła nową usługę dla mieszkańców Sanoka i okolic. Od 17 grudnia wszystkie produkty z asortymentu IKEA można odbierać w mobilnym punkcie przy ulicy Królowej Bony. To dobra okazja, aby zakupić meble lub dodatki do domu jeszcze przed świętami.

 

Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA będzie dostępny na stałe na parkingu sklepu Kaufland (ul. Królowej Bony 10). Meble i akcesoria wyposażenia wnętrz, zamówione na stronie sieci lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej IKEA, można odbierać we wtorki i czwartki między godz. 16:00 a 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 12:00. Opłata za kompletowanie i transport wynosi 29 zł, bez względu na to, ile i jakiej wagi produkty zamówimy.

 

IKEA stale rozwija nowe kanały sprzedaży i stara się być bliżej swoich klientów, poszerzając zasięg usługi Zamów i Odbierz. Sanok jest trzecim miastem na Podkarpaciu, w którym działa Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Usługa dostępna jest też w Rzeszowie, a od 1 grudnia w Przemyślu. W całej Polsce działają już 53 Punkty Odbioru Zamówień zlokalizowane poza sklepami IKEA, z czego 31 to punkty mobilne.

IKEA z Mobilnym Punktem Odbioru Zamówień w Sanoku

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj