Beksiński oczami Wiesława Banacha - CÓŻ ZA SPACER

Beksiński oczami Wiesława Banacha – CÓŻ ZA SPACER

Szykuje się nie lada gratka. Spacer z Wiesławem Banachem po salach muzealnych, gdzie wystawione są obrazy Zdzisława Beksińskiego.

Wiesław Banach – historyk sztuki, wybitny znawca twórczości Zdzisława Beksińskiego, autor licznych książek, artykułów, katalogów i wystaw. Długoletni dyrektor Muzeum Historycznego w Sanoku, obecnie na emeryturze.

Był on zaprzyjaźniony ze Zdzisławem Beksińskim, pochodzącym z Sanoka znakomitym i cenionym artystą. Sanockie Muzeum posiada dzisiaj największą kolekcję obrazów i kompletne archiwum jednego z najbardziej popularnych polskich malarzy współczesnych.

Twórczość Zdzisława Beksińskiego, znanego z mrocznych, pełnych grozy, apokaliptycznych obrazów podczas indywidualnego oprowadzania zostanie przedstawiona w ciekawy i przystępny sposób. Zaprezentowany zostanie zarówno artysta jak i fascynująca twórczość – techniczna biegłość, opanowanie malarskiego warsztatu czy najważniejsze jego wizje i pomysły. Podczas oprowadzania po Galerii Beksińskiego Wiesław Banach przeniesie zwycięzcę aukcji w świat sztuki, prezentując wszystko to co w malarstwie jest najważniejsze i najpiękniejsze.

Serdecznie zapraszamy…

TO NIESAMOWITA LICYTACJA – nie może na niej Was zabraknąć…

SZTAB 3713 WOŚP

LICYTACJA KLIK

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj