https://tygodniksanocki.pl/2020/12/07/zakodowane-opony-interwencja/

Odpady na GPZOS przyjmowane są od mieszkańców wyłącznie za okazaniem kodu kreskowego

W związku z potrzebą uszczelnienia systemu gospodarki odpadami w Gminnym Punkcie Zbiórki Odpadów Segregowanych w Sanoku, odpady na GPZOS przyjmowane są od mieszkańców wyłącznie za okazaniem kodu kreskowego.

Przypominamy, że ustalone jest ograniczenie ilości zużytych opon przyjmowanych przez GPZOS – do 8 szt./rok dla jednego gospodarstwa domowego oraz ograniczenie ilości odpadów budowlanych i rozbiórkowych (zanieczyszczonych) – do 0,5 Mg liczonej łącznie od jednego gospodarstwa domowego na rok. Każda dodatkowa ilość ww. odpadów dostarczona do GPZOS płatna będzie zgodnie z cennikiem GPZOS.
Kody kreskowe, zarówno na odpady segregowane jak i specjalne, dedykowane na opony można pobrać w Urzędzie Miasta – ul. Rynek 16, 38-500 Sanok, tel. 134652875, 134652868.
Mieszkańcy zasobów wielolokalowych kody kreskowe mogą otrzymać u zarządców nieruchomości.
Przeczytaj:

1 KOMENTARZ

  1. Czy to nie może zostać tak jak było, nowe przepisy tylko „zainspirują” do dzikich wysypisk. Spacerując po Sanoku, a szczególnie w okolicach ul. Królowej Bony i jej sąsiedztwa kosza na śmieci nie uświadczy, za to śmieciurów wkoło moc. Nowa miotła, to chociaż niech dobrze zamiata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj