Daj płytkom drugie życie - akcja dotarła aż do Krakowa!

Daj płytkom drugie życie – akcja dotarła aż do Krakowa!

W poprzednim tygodniu pisaliśmy o tym,  że w Żłobku nr 2 planowany jest remont magazynów. Pracownicy żłobka wpadli na pomysł ekologicznego i tańszego remontu. 

– Jeśli zostały ci materiały po remoncie np resztki kleju i płytek, przynieś je do żłobka. Dzięki rożnym płytkom powstanie kolorowa mozaika w magazynach. Płytki są łatwe w zachowaniu czystości i wcale nie muszą być jednolite – skomentowała pomysł Ewa Żytka – Rydosz, dyrektor placówki.

Zaapelowaliśmy wtedy do czytelników, że jeśli mają pozostałości po remontach, pracownicy żłobka z chęcią je przygarną. 

– Nie spodziewałam się, że będzie aż taki odzew! Dostaliśmy już sporo płytek od rodziców dzieci ze żłobka. Zadzwonił do nas np. czytelnik „Tygodnika”, emeryt z ulicy Głowackiego. Pan nie mógł osobiście dostarczyć 3 paczki płytek, ale konserwator podjechał i darowiznę odebrał. Dostaliśmy wielkie pudło płytek po remoncie Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji WIKI od pana Jerzego Domaradzkiego, od pani Agnieszki z Nowosielec. Płytki przyjechały do nas z Poraża i Bukowska. Mało tego, informacje o tym, że zbieramy płytki dotarły aż do Krakowa! Osoby, które będą niebawem przejeżdżać przez Sanok, mają w planie przywieźć do nas płytki. Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim za taki życzliwy odzew – skomentowała akcję dyrektor Ewa Żytka – Rydosz. 

Nam pomysł na drugie życie płytek również się bardzo spodobał i z pudłem płytek jedziemy jutro do żłobka. 

Przypominamy:  

Żłobek  mieści się przy ulicy Traugutta 23, a jeżeli ktoś nie ma transportu może zadzwonić: Telefon13 463 29 29, a pracownicy zorganizują odbiór.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj