Połączmy Sanok z S19 – Trwa zbiórka podpisów pod petycją do Ministerstwa Infrastruktury

Połączmy Sanok z S19 – Trwa zbiórka podpisów pod petycją do Ministerstwa Infrastruktury

W trosce o rozwój potencjału gospodarczego naszego regionu, z inicjatywy burmistrza miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego wdrożono działania na rzecz budowy łącznika S19 z Sanokiem. Koncepcja tej drogi spotkała się z przychylnością samorządowców regionu bieszczadzkiego, radnych, przedsiębiorców działających na tym terenie oraz samych mieszkańców.

 

Postulowana trasa ma prowadzić od planowanej obwodnicy Miejsca Piastowego tak, aby połączyć ją z Sanokiem. Odcinek nowej drogi to niecałe 30 km. Większa dostępność dużych ośrodków miejskich może przyczynić się do wzrostu atrakcyjności południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. Aktualnie rząd realizuje projekt 100 obwodnic, zatem jest to odpowiedni moment, by przy tej okazji upomnieć się o brakujące odcinki, które sprawią, że nasz region będzie w pełni skomunikowany z resztą Polski i Europy. Potrzeba naprawdę niewiele.
W tym celu powstała inicjatywa mająca na celu zebranie niezbędnych podpisów pod petycją ws. budowy łącznika S19 z Sanokiem. Włączyli się w nią samorządowcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych. Każdy, kto chce dołożyć swoją cegiełkę i wziąć udział w zbieraniu podpisów, może pobrać treść apelu oraz listy oraz zebrać podpisy wśród znajomych, sąsiadów i współpracowników. Formularze można też odebrać w Urzędzie Miasta Sanoka. Można złożyć swoje podpisy na listach udostępnionych w Urzędzie Miasta, w pok. nr 4. Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod nr tel. 134652885 i 604 138 152. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję.
Petycja – POBIERZ TUTAJ
Lista podpisów – POBIERZ TUTAJ 

Petycja on-line: KLIK

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. Dobrze, że za marzenia nie karają. Kolejny pomysł, który skończy jak powiększanie Sanoka. Zróbcie coś od A do Z i wtedy się pochwalcie. Zostało Wam 2 lata, radzę się śpieszyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj