STS: Patrik Spěšný podpisał kontrakt na 2 lata!

 

Wiadomość z ostatniej chwili. Podpora bramki Ciarko STS Sanok Czech Patrik Spěšný podpisał nowy kontrakt z ósmą drużyną Polskiej Hokej Ligi. Nowa umowa 25-latka będzie obowiązywała przez najbliższe dwa lata.

 

Spěšný w sezonie 2020/2021 był niezastąpiony w bramce Ciarko STS Sanok. Wystąpił we wszystkich 36 spotkaniach ligowych. Tylko w jednym meczu na 15 minut i 15 sekund zastąpił go Kacper Wojciechowski. W tym czasie „Pata” obronił 1263 strzały z 1373 oddanych na jego bramkę. Bronił ze skutecznością 92%, co dało mu czwarte miejsce wśród ligowych bramkarzy.

 

– Cieszymy się, że udało nam się szybko i sprawnie porozumieć z Patrikiem, który w niedawno zakończonym dla nas sezonie pokazał, że należy do czołówki bramkarzy w Polsce – powiedział prezes Ciarko STS Sanok, Michał Radwański. – Prowadzimy rozmowy z kolejnymi zawodnikami, którzy nas reprezentowali w sezonie 2020/2021. W pierwszej kolejności budujemy skład w oparciu o tych, którzy pokazali się z dobrej strony w udanym dla nas sezonie – dodał prezes.

Źródło: STS Sanok

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj