Chocolatier - znana pijalnia czekolady niebawem w Sanoku!

Chocolatier – znana pijalnia czekolady niebawem w Sanoku!

 

Chocolatier - znana pijalnia czekolady niebawem w Sanoku!Kto nie lubi czekolady? Słyszeliście o kimś takim, bo my nie. Przeglądając cytaty o czekoladzie, możemy się przekonać, że jest ona substytutem miłości i częstym uzależnieniem. Poniżej dwa pierwsze, które pojawiły się po wpisaniu słowa czekolada w przeglądarce.

„Przysięgam, że jeśli wyjdę z tego cało, to zapiszę się na siłownię i przestanę jeść czekoladę! No dobra. Nie przesadzajmy. Nie da się przestać jeść czekolady”
Katarzyna Berenika Miszczuk, „Ja, potępiona”

„Zapomnijcie o brylantach. Na pewno odkryjecie, że to czekolada jest najlepszym przyjacielem dziewczyny.” Carole Matthews, „Klub Miłośniczek Czekolady”

Dlaczego piszemy o czekoladzie? Mamy dobrą wiadomość dla miłośników tej rozkoszy podniebienia. Ruszyły prace adaptujące lokal na sanockim dworcu, w którym powstanie M.Pelczar Chocolatier, czyli filia znanej z Korczyny pijalni czekolady, którą chętnie odwiedzają mieszkańcy Sanoka i okolic. 

Chocolatier - znana pijalnia czekolady niebawem w Sanoku!– Jesteśmy na etapie adaptacji pomieszczenia. Będzie on w stylu lokalu w Korczynie choć zdecydowanie mniejszy. Asortyment jednak pozostanie taki sam. Prace planujemy sfinalizować pod koniec kwietnia. Zdecydowaliśmy się na lokal na sanockim dworcu, ponieważ liczymy na to, że nie tylko sanoczanie  będą nas odwiedzać, ale również turyści których celem są Bieszczady – zdradził redakcji plany Mirosław Pelczar właściciel firmy.

Wszystkie  wyroby produkowane są ręcznie w niewielkich ilościach, dzięki czemu każdy produkt jest wyjątkowy i zawsze dopracowany.

Hitem są czekolady z linii Premium Chocolate, a zwłaszcza mleczna czekolada z dodatkiem kwaśnej cytryny, truskawki i szczyptą imbiru.

Oprócz czekolad specjalnością zakładu są ręcznie robione praliny, trufle, prawdziwa czekolada pitna i figurki czekoladowe, np. w kształcie motoru, kobiecego pantofelka, samochodu, piłki golfowej, butelki szampana czy narzędzi.

ew

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj