Festiwal smaków ponownie na rynku w Sanoku

Smaczne jedzenie? Zapraszamy na Street Food Polska Festival do Sanoka!Dziś o godz. 12:00 rozpoczyna się Street Food Polska Festival. Do Sanoka zjeżdżają się food trucki z całej Polski. Przez trzy dni smakosze ulicznego jedzenia mogą poznać rozmaite smaki z różnych zakątków świata.

Przypominamy, że jeszcze dziś obowiązuje zakaz spożywania posiłków w strefie food truck. Od soboty będzie można zjeść przy rozstawionych stołach, pamiętając o reżimie sanitarnym. Prosimy o stosowanie się do aktualnych wytycznych sanitarnych. Zachęcamy do udostępniania wydarzenia Street Food Polska Festival w Sanoku, w dyskusji znajdą Państwo ofertę z potrawami, które będą serwowane.

Dania meksykańskie (burrito, chrupiące nachos i wypakowaną ciągnącym się serem quesadilla),  kuchnia azjatycka (azjatyckie pierożki na parze), kuchnia dla odważnych, dania witariańskie, lody tajskie i gofry bąbelkowe, czy hiszpańskie pączki. Brzmi zachęcająco? Z pewnością! Każdy może spróbować najprzeróżniejszych dań z całego świata. W zlocie uczestniczą najlepsze w kraju trucki, kulinarne perełki.