Sprawdzone rozwiązanie na eksponowanie dużej ilości żywności

Sprawdzone rozwiązanie na eksponowanie dużej ilości żywności

Sklepy spożywcze to miejsca, w których występuje bardzo duża liczba produktów. Część z nich musi być przechowywana w obniżonej temperaturze. Tak, więc, jak zorganizować wyposażenie takich placówek, aby wszystko się pomieściło? Warto w takich przypadkach pochylić się nad regałami chłodniczymi. Publikacja ta skupia się właśnie na tego typu maszynach.

Duża przestrzeń przechowalnicza

Regały chłodnicze sprawdzają się dobrze w miejscach, gdzie występuje wiele produktów. Wynika to z faktu, że posiadają one dość dużą przestrzeń przechowalniczą mimo niewielkich wymiarów. Co za tym idzie, jesteśmy w stanie zorganizować w lepszy sposób całą naszą ekspozycję. Właśnie z tego względu urządzenia te spotykamy między innymi w sklepach spożywczych, marketach, hipermarketach czy też stacjach benzynowych.

Sprawdzone rozwiązanie na eksponowanie dużej ilości żywności

Urządzenia z agregatem czy bez agregatu; oto jest pytanie

W przypadku, gdy są Państwo zainteresowani regałami chłodniczymi możecie się natknąć na dwa ich rodzaje:

 Urządzenia z agregatem chłodniczym.

Urządzenia bez agregatu chłodniczego.

Stwierdziliśmy, więc, że warto Wam przedstawić, czym się tak naprawdę one od siebie różnią. Co za tym idzie regały z agregatem chłodniczym, jak sama nazwa mówi, wyposażone są w cały system chłodniczy, który dba o utrzymanie temperatury wewnątrz maszyny. Wystarczy, więc po otrzymaniu ich podłączyć je do gniazda i zaczną one prawidłowo działać.       Nie musimy się niczym więcej martwić.

Natomiast regały bez agregatu chłodniczego dostosowane są do podłączenia ich do zewnętrznej instalacji chłodniczej. Tego typu maszyny nie są gotowe do pracy po dostawie i do ich uruchomienia niezbędny jest wyspecjalizowana osoba. Jednak, gdy w naszym lokalu posiadamy już instalację chłodniczą to zakup tego wariantu maszyny jest po prostu dużo tańszy.

Sprawdzone rozwiązanie na eksponowanie dużej ilości żywności

Wybór odpowiedniego rozwiązania w dużym stopniu zależy od tego, czy posiadacie już swoją instalację chłodniczą, czy nie. Jeżeli nie to warto wybrać regały z agregatem chłodniczym, a jeżeli tak to powinniście skierować się ku rozwiązaniom bez agregatu.

Sztuka dobrego wyboru

Każdy z nas decydując się na zakup praktycznie czegokolwiek, chce, aby była to trafiona decyzja. Nie inaczej jest także z kupnem regałów chłodniczych. W celu ułatwienia tego zadania podpowiemy Wam, na co należałoby zwrócić uwagę.

Wymiary urządzenia – jedna z dość istotnych informacji. To właśnie ona pozwala określić ile miejsca musicie zarezerwować w Waszym lokalu.

Temperatura wewnętrzna (regały z agregatem) – gdy zdecydujecie się na urządzenia z agregatem istotne jest abyście wiedzieli jaka temperatura będzie panowała we wnętrzu.

Dostosowanie pod czynnik chłodniczy (regały bez agregatu) – jeżeli wybierzecie jednak regały bez agregatu to musicie wiedzieć pod jaki czynniki chłodniczy zostały one dostosowane.

Pojemność – jak łatwo się domyślić parametr ten określa jak dużą liczbę produktów będziecie mogli umieścić we wnętrzu.

Ilość półek – wiedza ile platform znajduje się w danym modelu urządzenia umożliwia dokładne zaplanowanie ekspozycji.

Rodzaje drzwi – maszyny mogą występować z drzwiami rozwiernymi, bądź suwanymi lub w ogóle bez nich. Każde przedstawione wyżej rozwiązanie ma swoje zalety, jak i wady. Sprawdzone rozwiązanie na eksponowanie dużej ilości żywności

Decyzja zakupowa

Mają już Państwo niezbędną wiedzę, aby zakupić regał chłodniczy. Jedynie, czego możecie nie wiedzieć to, gdzie to zrobić. Istnieją dwie możliwości albo decydujecie się na wykonanie tej czynności w hurtownie stacjonarnej, albo robicie to przez wyspecjalizowany sklep internetowy. Ta druga opcja jest bardziej kusząca, ponieważ pozwoli oszczędzić czas. Gdy się już na nią zdecydujecie, zapraszamy pod adres: www.wyposazenie-sklepowe.pl. Osoby tam pracujące posiadają ponad 25-letnie doświadczenie w tej branży i na pewno będą Wam w stanie pomóc. My już dziękujemy za uwagę i zapraszamy do innych naszych publikacji.

Reklama

1 KOMENTARZ

 1. 17 grudnia 2020r. do Rady Powiatu została skierowana następująca petycja opatrzona wyczerpującym uzasadnieniem:
  PETYCJA
  w związku z nieprawidłowościami w pracy Referatu Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Sanockiego, naruszającymi interesy publiczne i prywatne interesy mieszkańców Sanoka

  Działając w imieniu własnym, na zasadzie art. 2 ust. 1 Ustawy o petycjach i art. 16 Ustawy o samorządzie powiatowym postuluję o przeprowadzenie rzetelnej kontroli prawidłowości pracy Referatu Gospodarki Nieruchomościami pod kątem przestrzegania przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego i Ustawy o gospodarce nieruchomościami, a w szczególności:
  • Art. 7, 7a, 8, 9 i 10 KPA
  • Art. 126 Ustawy o gospodarce nieruchomościami

  Do dnia dzisiejszego petycja nie została umieszczona na stronie Starostwa, ani rozpatrzona.
  Zgodnie z Art.8.1 Ustawy o petycjach na stronie internetowej podmiotu rozpatrującego petycję lub urzędu go obsługującego niezwłocznie zamieszcza się informację zawierającą skan petycji. A zgodnie z Art.10.1 petycja powinna być rozpatrzona bez zbędnej zwłoki, jednak nie później niż w terminie 3 miesięcy od dnia jej złożenia. Czy od rozpatrzenia petycji powstrzymują Wysoką Radę personalne układy? Do czasu rozpatrzenia petycji przez Radę będziemy przypominać o niej w sanockich mediach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj