XVI edycja cyklu wakacyjnych wycieczek: „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK”

 

Zarząd Oddziału PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku wraz z Kołem Przewodników PTTK, serdecznie zapraszają mieszkańców miasta Sanoka oraz okolic do udziału w XVI edycji cyklu wakacyjnych wycieczek pod hasłem „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK”.

Tradycyjnie w każdą niedzielę lipca oraz sierpnia, przewodnicy spod znaku PTTK będą zachęcać do wspólnego przemierzania turystycznych szlaków, w celu lepszego poznania piękna i bogatej historii naszego regionu. Wśród zaplanowanych na tegoroczne lato 12 imprez znajdzie się 9 wycieczek pieszych oraz 3 rowerowe.

Rajdy społecznie (bez wynagrodzenia) według autorskich programów poprowadzą członkowie Koła Przewodników PTTK Sanok w osobach: Grażyny Chytły, Moniki i Artura Kowalczyk, Karoliny Zuby i Grzegorza Surówki, Jadwigi Borek i Andrzeja Pieszczocha, Urszuli i Jakuba Wałachowskich, Andrzeja Organa, Grzegorza Rabickiego, Wiesława Sternika, Mirosława Sworsta, Jerzego Szlachcica oraz Edwarda Szychowskiego. Nad koordynacją całej edycji będzie czuwał pracownik biura Oddziału i przewodnik Janusz Kusiak.

Informacje na temat poszczególnych wycieczek będzie można znaleźć na witrynie oraz stronie internetowej Oddziału PTTK w Sanoku ( www.pttk.turystyka.net ), na portalu regionalnym eSanok.pl oraz w piśmie i samorządowym i  na stronie „Tygodnik Sanocki”, które roztoczyły honorowy patronat nad akcję miejscowego PTTK.

 

W najbliższym wydaniu „Tygodnika Sanockiego”, szczegóły dwóch pierwszych wycieczek (piesza i rowerowa), które zaplanowano na niedzielę 4 lipca. Zapraszamy do śledzenia informacji oraz udziału w imprezach! 

Powspominajmy 🙂

Fotografie z wycieczek z poprzednich lat:

 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj