Liwia Posadzka po raz kolejny na podium

Liwia Posadzka po raz kolejny na podium

 

13 czerwca 2020 roku w Gdańsku obyły się Mistrzostwa Polski w Fitness sportowym. Najmłodsza zawodniczka 8 letnia Liwia Posadzka po raz kolejny wywalczyła miejsce na podium, godnie reprezentując klub UKS Spartanie Zahutyń.

 

Liwia od 3 lat trenuje pod okiem trenera Mirosława Kaźmierczaka, pierwszy sukces odniosła już po siedmiu miesiącach treningów zajmując 3 miejsce podczas debiutów FITNESS FIT-KIDS & FITNESS AEROBIC w 2019. Tego samego roku na Mistrzostwach Polski zajęła 2 miejsce.   W pucharowych zmaganiach podczas Mistrzostwach Świata w Fid Kids & Fitness Aerobic w Budapeszcie, połączonych z Pucharem Świata  Liwia Posadzka zdobyła brązowy medal w kat. do 6 lat.Podczas kolejnych zawodów 23,24 listopada 2019  w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Europy Fitness FIT-KIDS &FITNESS AEROBIC ORAZ VI GRAND PRIX ALEKSANDRY KOBIELAK . Zaprezentowane układy były na bardzo wysokim poziomie a o zdobytym miejscu decydowały niekiedy minimalne detale. Spełniła swoje marzenie zajmując  1 miejsce na podium.

 

Liwia Posadzka po raz kolejny na podiumSukcesów nie ma końca. W 2020 roku podczas Mistrzostw Polski zajęła 2 miejsce, na Mistrzostwach Europy oraz VII Grand Prix Fitness Aleksandry  Kobielak zajęła 3 miejsce.

W tym roku pomimo panującej pandemii i utrudnieniach w treningach podczas III ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w fitness sportowym 14 luty 2021 zajęła 2 miejsce.

Brązowy medal, zdobyła zajmując 3 miejsce podczas Mistrzostw Polski w Fitness Sportowym, które odbyły się w Gdańsku 13 czerwca 2021. Liwia ma zaledwie 8 lat, jest pełna energii i pozytywnego podejścia jak sama mówi „najważniejsza jest dobra zabawa”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj