Bieszczadzka Zadyma Bokserska - już w sobotę

Bieszczadzka Zadyma Bokserska – już w sobotę

 

25 września 2021 roku o godzinie 18:00 na stadionie miejskim „Wierchy” w Sanoku odbędzie się emocjonujące wydarzenie pięściarskie, czyli Bieszczadzka Zadyma Bokserska.

Dziewięć – 3 rundowych walk najlepszych wyselekcjonowanych zawodników z całego kraju, a wśród nich m.in. były Mistrz Unii Europejskiej – Rajnold Bromboszcz, byli Mistrzowie Polski – Roger Hryniuk, Marek Pietruczuk oraz wielu medalistów Mistrzostw Polski i doskonałych ringowych wojowników.

Mimo, że zawodnicy – tak jak to jest w boksie zawodowym walczą bez koszulek – zdecydowano się na 3 rundowe pojedynki podnosząc tym samym tempo walki, a co za tym idzie ich widowiskowość. Chcąc pokazać kunszt boksu i piękno tej dyscypliny, zaproszono zawodników, którzy znani byli z doskonałej techniki i waleczności ringowej.

Gośćmi będą m.in. Kamil Szeremeta – były Mistrz Europy, Zbigniew Raubo czy Jerzy Baranieckiego – obaj to byli trenerzy Kadry Narodowej Polski. Przybędą również  celebryci i reprezentanci środowisk biznesowych. Na koniec walka jakiej jeszcze w Polsce nie było, czyli bokserska wojna dwóch międzynarodowej klasy sędziów prowadzących walki główne, waga super ciężka – Krzysztof Wójcik vs Marcin Pawlak.

Dzień wcześniej, czyli 24 września odbędzie się konferencja prasowa z prezentacją i ważeniem zawodników. 

Stowarzyszenie San Boxing, które działa non profit w Sanoku, chce by to miasto znów jak za dawnych lat żyło boksem, dlatego serdecznie zaprasza wszystkich kibiców boksu na trybuny. Z tego względu wstęp na galę jest darmowy.   

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj