Sprytne oszczędzanie z gazetką promocyjną Biedronka i Auchan

Sprytne oszczędzanie z gazetką promocyjną Biedronka i Auchan

Wciąż rosnąca inflacja sprawia, że jesteśmy coraz bardziej zainteresowani poszukiwaniem okazji do oszczędności. Dlatego też nie dziwi też to, że pojawiło się coraz więcej łowców okazji, którzy przeglądają gazetki promocyjne. To właśnie z nich mogą czerpać informacje na temat najlepszych i najkorzystniejszych ofert. Dzięki temu wiadomo, gdzie kupować, by nie przepłacać. Poznaj nasze sposoby na sprytne oszczędzanie z gazetkami promocyjnymi Biedronki i Auchan.

Porównuj

Przede wszystkim musisz porównywać ceny. Zmieniają się one dość szybko, więc trudno wyciągnąć jednoznaczny wniosek, w którym sklepie jest najtaniej. Najłatwiej jest więc położyć obok siebie gazetkę z Auchan i Biedronki po to, by porównać ceny tych samych produktów. Dla ułatwienia możesz je sobie spisać na kartce i będziesz mógł wygodnie porównać ceny kluczowych dla Ciebie produktów. Skup się przede wszystkim na tym, które najbardziej Cię interesują i które najbardziej są potrzebne. Szczególną uwagę zwróć na produkty spożywcze, które i tak będziesz musiał kupić np. pieczywo, mięso, mleko i olej.

Przygotuj swój rachunek

Na kartce możesz też przygotować swoją listę zakupów. Obok poszczególnych produktów wypisz ich ceny w poszczególnych sklepach. Na koniec zsumuj kwoty… i porównaj je. Dzięki temu w kilka chwil oszacujesz, gdzie bardziej opłaca się zrobić zakupy. Warto też pamiętać, że nawet jeśli w jednym sklepie w wyjątkowej ofercie będzie mleko, to wcale nie oznacza, że całe zakupy będą w nim korzystne. Dlatego właśnie warto porównywać wszystkie kolejne produkty i wyciągnąć wnioski na podstawie cen całej listy zakupów, a nie tylko jednego produktu. W przeciwnym wypadku, zamiast zaoszczędzić, możesz nawet przepłacić.

Szukaj wyjątkowych okazji

Gazetka promocyjna najczęściej obejmuje też produkty, które są w bardzo niskich cenach. Bywa, że nie są to produkty dostępne w stałej ofercie sklepu, ale jest on w nim wyłącznie z powodu jakiejś konkretnej akcji promocyjnej. W takim wypadku często warto wybrać się do sklepu wyłącznie po ten produkt. Dobra gazetka promocyjna poinformuje Cię o takiej ofercie oraz o terminie jej obowiązywania. Dzięki temu z pewnością jej nie przegapisz. Jeśli zależy Ci na zakupie produktu w super cenie, to powinieneś zarezerwować sobie czas na zakupy i udać się na nie jak najwcześniej. Te krótkie oferty często przyciągają tłumy, więc warto jest zadać sobie trochę trudu, by na pewno zdążyć je kupić.

Gazetka w Twoim telefonie

Jeśli szukasz sposobów na sprytne oszczędzanie, to musisz wiedzieć, że gazetki promocyjne w formie papierowej odchodzą już do lamusa. Teraz są one dostępne stale w internecie oraz w specjalnych aplikacjach, z których można korzystać z telefonu. Dzięki temu można przeglądać oferty w dowolnej chwili. Takie rozwiązanie umożliwia też korzystanie z wyszukiwarek, które ułatwiają szybsze odnajdywanie konkretnych produktów w wielu sklepach. Pozwoli Ci to na jeszcze sprawniejsze wyszukiwanie okazji oraz porównywanie cen. Koniecznie sprawdź, jaką promocję ma dla Ciebie najbliższa Biedronka i Auchan.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj