Międzynarodowy Projekt „Z KULTURĄ MI DO TWARZY

Międzynarodowy Projekt „Z KULTURĄ MI DO TWARZY” w Samorządowym Przedszkolu Nr 1 w Sanoku

Międzynarodowy Projekt „Z KULTURĄ MI DO TWARZY" w Samorządowym Przedszkolu Nr 1 w SanokuW roku szkolnym 2021/2022 dzieci z grup IV, VI, VII i VIII z Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 1 w Sanoku po raz kolejny przystąpiły do Projektu Edukacyjnego pt.: „Z KULTURĄ MI DO TWARZY”, który zyskał na randze i z Projektu Ogólnopolskiego stał się Projektem Międzynarodowym.

 

Głównym celem projektu jest tworzenie sytuacji edukacyjnych budujących wrażliwość dziecka, w odniesieniu do wielu sfer aktywności człowieka: mowy, zachowania, ruchu, środowiska, muzyki, tańca, śpiewu, teatru, plastyki.

Ponadto projekt opiera się o współdziałanie z rodzicami, różnymi środowiskami, organizacjami i instytucjami, uznanymi za źródło istotnych wartości. Ma także na celu rozwijanie zachowań pożądanych społecznie i kształtowanie wrażliwości właściwej danej grupie wiekowej.

Projekt zawiera różnorodne moduły, a dobór zadań zależy od grupy wiekowej i możliwości dzieci. Zadania są bardzo ciekawe, pomysłowe, wyzwalające kreatywność, a co najważniejsze, niosące konkretne przesłanie.

Nauczycielki z grup IV, VI, VII i VIII

z Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 1 w Sanoku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj