Symbol Polskiej Samorządności 2021 dla Sanoka

Symbol Polskiej Samorządności 2021 dla Sanoka

Sanok otrzymał wyróżnienie w kategorii „Symbol Polskiej Samorządności 2021”. Burmistrz Tomasz Matuszewski odebrał nagrodę podczas uroczystej gali w Katowicach. „Symbol” to nagrody przyznawane w kilku kategoriach tym, którzy, według organizatorów – zmieniają świat na lepsze.

Kapituła „Symbolu” to grono specjalistów i ekspertów w różnych dziedzinach. Są wśród nich osoby związane z mediami, takimi jak „Monitor Biznesu” czy „Monitor Rynkowy”, wykładowcy Uniwersytetu Ekonomicznego, twórcy sprawdzonych projektów biznesowych.

„Symbol” plasuje się wśród najbardziej prestiżowych nagród w Polsce.

– Z wielką satysfakcją informuję Państwa, że Gmina Miasta Sanoka otrzymała prestiżowe wyróżnienie w kategorii „Symbol Polskiej Samorządności 2021” Według organizatorów i członków kapituły, „Symbol” ma być certyfikatem dla Nowej Generacji Usług Publicznych. W gronie wyróżnionych znalazły się firmy, przedsiębiorstwa, instytucje i samorządy, które działając na lokalnych rynkach prezentują wysokie standardy zarządzania, innowacyjności, sprawności w pozyskiwaniu i dysponowaniu środkami unijnymi, dbałości o ekologię, ale nade wszystko o szeroko pojęte dobro mieszkańców. Jestem zaszczycony, że mogłem uczestniczyć w uroczystej gali oraz panelu dyskusyjnym w Katowicach i – także w imieniu Państwa – odebrać wyróżnienie. Cieszy mnie bardzo, że efekty wspólnej pracy wielu osób zostały docenione. Nie byłoby tego sukcesu gdyby nie zapał i determinacja we wspólnym dążeniu do celu. Dziękuję moim współpracownikom, Radnym Miasta Sanoka, władzom wojewódzkim i szczebla rządowego, posłom którzy nas wspierają. Sanok coraz częściej jest postrzegany jako miejsce bardzo pozytywne, z ogromnym potencjałem rozwojowym: – napisał w mediach społecznościowych burmistrz Tomasz Matuszewski.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj