CieszFanów Festiwal powraca. Uwaga KONKURS!

CieszFanów Festiwal powraca. Uwaga KONKURS!

CieszFanów Festiwal 2021 zakończył się sukcesem, dlatego organizatorzy nie czekają i już teraz przygotowują dla fanów tego wydarzenia specjalne promocje. Tym razem CieszFanów wyszedł z promocją. Do zgarnięcia karnety w bardzo korzystnej cenie!

Cieszanowskie festiwale sięgają swoimi korzeniami od Breakout Festiwal, przez Cieszanów Rock Festiwal, aż do CieszFanów Festiwalu, który zadebiutował w 2020 roku i jako jeden z niewielu wydarzeń muzycznych w Polsce, przyjął wyzwanie i w czasie pandemii zorganizował imprezę z zachowaniem restrykcji sanitarnych. Zeszłoroczna edycja rozniosła się szerokim echem, co zmotywowało organizatorów do działań w 2021 roku. I tak oto, w  2021 roku CieszFanów Festiwal odniósł ogromny sukces, i w małym miasteczku na końcu Podkarpacia sierpniowy urlop spędziło około 5 tysięcy festiwalowiczów.

Marlena Wiciejowska, dyrektorka Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie głównego organizatora imprezy, podkreśla, że wydarzenie dba o opinie festiwalowiczów, ponieważ to przecież dla nich tworzone jest to całe zamieszanie. W związku z tym, aby umilić im czas oczekiwania na to wydarzenie, CieszFanów Festiwal oferuje promocyjne karnety idealne na prezent pod choinkę.

Karnety na przyszłoroczną edycję, która odbędzie się 18-20 sierpnia 2022 roku, są w wyjątkowej cenie, ponieważ wynoszą jedynie 99 złotych, a opłata za pole namiotowe to 50 złotych, czyli łącznie wejściówki można zgarnąć za 149 złotych. Promocja potrwa do 6 grudnia, a już w połowie miesiąca poznamy pierwszy zespół, który wystąpi na scenie CieszFanów Festiwal 2022.

Uwaga KONKURS!

  1. Aby wziąć udział w konkursie uczestnik musi napisać pod postem/artykułem redakcji 3 kapele które chciałby zobaczyć na CieszFanów Festiwal 2022 i uzasadnić swój wybór.

  2. Osoba biorąca udział w konkursie musi zaobserwować profil CieszFanów Festiwal na Facebooku lub Instagramie.

  3. Z grona wszystkich odpowiedzi wspólnie wyłonimy zwycięzców którzy otrzymają karnet na wszystkie dni festiwalowe wraz z polem namiotowym.

Konkurs trwa do 16 grudnia.

 

2 KOMENTARZE

  1. Podczas CieszFanów Festiwalu w 2022 r. chciałbym zobaczyć:
    1. Korpiklaani – już kiedyś zawitali w Cieszanowie, jedyny folk jaki trafia w moje gusta i niezapomniane pogo!
    2. Nocny Kochanek, bo polski Tribjut jest lepszy od oryginału :P;
    3. Frontside – idealnie opisują polską rzeczywistość :).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj