Miso szuka kochającego domu

Miso szuka kochającego domu – po operacji nie może wrócić do kojca

Misiu ma 3 lata. Został odebrany interwencyjnie przez OTOZ Animals Krosno. Misiu ma złamaną łapkę (złamanie stare z przemieszczeniem), czeka go operacja, ale z powodu wychudzenia trzeba jeszcze poczekać aż nabierze masy.

Piesek pomimo krzywdy jaką zaznał ze strony byłego już właściciela jest bardzo łagodny, nie przejawia żadnej agresji w stosunku do ludzi oraz innych zwierząt. Przez pierwszy tydzień nie wychodził z budy, tak bardzo bał się człowieka. Teraz jest już zdecydowanie lepiej, jednak Misio potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby całkowicie zaufać człowiekowi. Szukamy domu choćby tymczasowego, ponieważ po operacji pies nie może wrócić do kojca.

Skraca się czas na znalezienie opiekuna dla Misia ponieważ została wyznaczona data operacji łapki na 27 stycznia.  Kto zlituje się nad Misiem? Bardzo prosimy
Nie może wrócić po zabiegu do kojca!!  Miś zmienia się z dnia na dzień, ostatnio próbuje nieśmiało zaczepiać do zabawy. Operacja to szansa na normalne życie!! Czy nikogo nie poruszyła jego historia?

Kontakt w sprawie Misia OTOZ Animals Sanok 695 273 839 lub do OTOZ Animals Krosno 600 548 706

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj