Poszukiwani statyści do filmu „Zapomniana historia”

Poszukiwani statyści do filmu „Zapomniana historia”

Lubisz pracę przed kamerą? A może chciałbyś się sprawdzić? W sanockim Skansenie będą kręcone sceny do filmu „Zapomniana historia”. Film opowiada ważną dla świata ortodoksyjnych żydów legendę, której bohaterem jest Baal Szem Tow. Sceny będą kręcone między innymi w domu żydowskim oraz w synagodze. Kogo szukają producenci?

„Zapomniana historia” to film edukacyjny, który opowiada ważną dla świata ortodoksyjnych żydów legendę, której bohaterem jest jeden z najważniejszych postaci żydowskiego świata – cadyk – Baal Szem Tow. Opowiadana historia jest oparta na prawdziwych wydarzeniach. Reżyserem i producentem jest Yehuda Grovais, który zrealizował przeszło sto podobnych filmów edukacyjnych, m.in. na terenie Ukrainy. Przy realizacji zdjęć do filmu bierze udział bardzo mała ekipa z Izraela, czterech aktorów, trzy osoby techniczne oraz kilku statystów z Polski.

Miejscem zdjęć jest teren Skansenu, ponieważ jest to miejsce, które dokładnie oddaje klimat i atmosferę czasów, kiedy nurt chasydyzmu ortodoksyjnego rozwijał się w Polsce. Obiekty, w których będzie realizowana historia to: dom żydowski, synagoga, rynek miasteczka galicyjskiego oraz typowy dom chłopski.

Kogo szukają producenci? Do filmu poszukiwani są panowie z brodami w wieku 25-65 lat, o ciemnej karnacji, a także panowie o rysach słowiańskich oraz panie o naturalnej urodzie. Zdjęcia będą kręcone w dniach 17–21 stycznia. Zainteresowane osoby z Sanoka lub okolic mogą uzyskać więcej informacji wysyłając e-mail: castingsanok@gmail.com

fot. David Shapiro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj