Ośrodek SOS w Lesku zbiera na sprzęt AGD - pomóżmy!

Ośrodek SOS w Lesku zbiera na sprzęt AGD – pomóżmy!

Jest takie miejsce, gdzie kobiety nie muszą się bać. Miejsce spokojne i bezpieczne. Miejsce założone przez kobiety i dla kobiet. Dziś osoby niosące pomoc same potrzebują naszej pomocy. Potrzebny jest nowy sprzęt AGD – lodówka, zmywarka oraz podstawowe środki do higieny osobistej. Pomóżmy!

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia Ofiar Przemocy w Rodzinie SOS w Lesku powstał jako azyl, gdzie zgłaszają się kobiety będące ofiarami przemocy domowej. 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu niezależnie od statutu społecznego i sytuacji finansowej, bez zbędnych skierowań i długotrwałej procedury.

„Anioły” czuwają nad tymi kobietami, aż do momentu stałego wydostania się od oprawcy. Osoba uciekająca z takiego przemocowego domu zazwyczaj wychodzi tak jak stoi i w czym stoi, często z małym dzieckiem na ręku, nie zabiera ze sobą nic poza wiarą w lepsze jutro.

Dziś osoby niosące pomoc same potrzebują naszej pomocy.

Zbieramy na sprzęt AGD, który już jest w stanie agonii, a jest niezbędny dla rodzin przebywających w tym ośrodku. Potrzebna lodówka, zmywarka i przy odrobinie szczęścia zostanie coś na podstawowe środki higieny osobistej.

Więcej informacji: 576012595

Poniżej link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/etz946

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj