Jaki prezent na ślub wybrać - top 2 propozycje

Jaki prezent na ślub wybrać – top 2 propozycje

Oryginalny prezent ślubny? Te pomysły na pewno Ci się spodobają!

To prawda, że wpadnięcie na dobry pomysł na prezent na ślub nie zawsze okazuje się takie proste – zwłaszcza wówczas gdy chciałoby się kupić coś innego, ciekawszego, bardziej oryginalnego… Na szczęście są sposoby, z pomocą których można sobie naprawdę dobrze poradzić.

Jednym z takich właśnie sposobów jest sięgnięcie po prezenty personalizowane, które można ozdobić własnymi napisami, a niekiedy także zdjęciami. To wspaniała okazja dla wszystkich, którzy zdążyli już znudzić się uniwersalnymi prezentami dostępnymi w każdym sklepie. To także okazja do tego, aby stworzyć wyjątkową pamiątkę, która na pewno przypadnie znajomym do gustu – ciesząc ich i zostając z nimi latami. Co więc wybrać?

Personalizowany prezent na ślub – propozycje nie do odrzucenia

Jednym z pomysłów – bardzo modnych i jednocześnie nowatorskich – jest naturalna świeca zapachowa w szkle ŚLUBNY PREZENT DLA MŁODEJ PARY. Łączy w sobie wszystkie zalety drobnego upominku ślubnego – a przy tym spodoba się każdej obdarowanej osobie. Dla osób szukających czegoś niezobowiązującego, a przy tym przemyślanego i dobrze dopasowanego – w sam raz.

Innym z symbolicznych upominków, które doskonale sprawdzą się przy tej okazji, jest kartka ślubna personalizowana MIŚTER AND MISIS. Oczywiście, nie jest to najbardziej poważna kartka okolicznościowa, jaką można by sobie wyobrazić, ale czy o to właśnie chodzi? Czy wszystko, co związane ze ślubem i weselem, musi być poważne i podniosłe? A może wręcz przeciwnie – może jest miejsce na poczucie humoru, sympatyczne żarty, na radość i zabawę?

 

Ślubne prezenty dla każdego

Grawerowane kieliszki, standy tekturowe, kosze piknikowe z wyposażeniem, skrzynie na wino i pudełka wspomnień – lista dobrych pomysłów na prezent ślubny jest naprawdę długa i znaleźć można na niej zarówno te bardziej tradycyjne, jak i te zupełnie zwariowane, nowoczesne propozycje. Którą wybrać? Które sprawdzą się najlepiej?

Jak w wielu podobnych przypadkach, także i w tym odpowiedź nie jest oczywista – „to zależy”, należałoby powiedzieć. Ale od czego zależy? Od osób, które chce się obdarować. Tego, co lubią, czym się zajmują, w jaki sposób spędzają wolny czas. Także od relacji, jaka łączy obdarowywanych z autorami upominku. Zupełnie inaczej dobiera się prezent dla najbliższych przyjaciół, a inaczej dla osób, które widziało się zaledwie kilka razy w życiu.

Dlatego zastanów się przede wszystkim, jak chcesz aby wyglądał Twój prezent – czy ma być duży czy niekoniecznie. Czy nowoczesny czy bardziej tradycyjny. Czy ma być po prostu jednym z wielu upominków na ślub czy też powinien wyrażać coś więcej – stając się dla obdarowanych nim osób sentymentalną pamiątką… I dopiero potem zdecyduj – pamiętając o tym, by nie kierować się zupełnie niepotrzebnymi stereotypami czy domniemanymi tradycjami. Skoro to podarunek od Ciebie, to wyłącznie Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądał.

Jeśli takie podejście przypadło Ci do gustu, wejdź już teraz na Crazyshop.pl i stwórz jedyny w swoim rodzaju prezent na ślub spraw, że stanie się wyjątkowy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj