Dzień Dziecka 2022 - na sanockim Rynku tanecznie i wesoło!

Dzień Dziecka 2022 – na sanockim Rynku tanecznie i wesoło!

Dzień Dziecka 2022 - na sanockim Rynku tanecznie i wesoło!Po okresie zamknięcia i ograniczenia funkcjonowania instytucji kultury,  widać że dzieci są stęsknione wspólnych spotkań i zabawy. Burmistrz miasta Sanoka zaprosił najmłodszych sanoczan w dniu 1 czerwca by uczcić ich święto.

 

– Dziś na twarzy każdego dziecka powinien gościć uśmiech. Rozkręcamy wspólną zabawę na sanockim Rynku, gdzie czeka na Was mnóstwo atrakcji. Zapraszamy najmłodszych sanoczan z rodzicami, dziadkami, starszym rodzeństwem i opiekunami. Niech to będzie roześmiany dzień przepełniony entuzjazmem, zabawą, słodkościami i niezwykłymi wrażeniami. Czekamy na Was do godz. 18:00. Radosnego świętowania Dnia Dziecka – powiedział burmistrz.

W ofercie tegorocznych obchodów Dnia Dziecka znalazły się gry, zabawy, konkursy, warsztaty oraz pokazy filmowe.

Dzień Dziecka 2022 - na sanockim Rynku tanecznie i wesoło!Burmistrz Tomasz Matuszewski osobiście przywitał mniejsze i większe dzieci na sanockim Rynku. Mało tego, wraz z wiceburmistrzem Grzegorzem Korneckim i wszystkimi chętnymi dziećmi zatańczyli  Chocolate. Jak widać na załączonych zdjęciach, trudno stwierdzić, kto miał największą radość z zabawy 😉

Zabawy i inne atrakcję potrwają do wieczora. Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj